Grup Yorum İstanbul'u inletti

Grup Yorum 25'inci yılını İnönü Stadyumu'nda 55 bin hayranı ile kutladı

Grup Yorum İstanbul'u inletti

Grup Yorum Beşiktaş İnönü Stadyumu'nda 25'inci yılını düzenlediği konserle kutladı. Stadı dolduran yaklaşık 55 bin kişi, hep bir ağızdan "Çav Bella" isimli şarkıyı söyleyerek stadı inletti.

Bu özel gecede, Grup Yorum'un onbinlerce hayranı, İnönü Stadyumu'na akın etti. Grup Yorum, eski ve yeni albümlerinden seslendirdikleri şarkılarla, yaklaşık 55 bin hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.

Grup Yorumu sahnede, Ruhi Su Dostlar Korusu, Yasemin Göksu, Ali Primera, Suavi, Tuncer Kurtiz, Nejat Yavaşoğulları, Zeynel Aba, Ali Ekber Eren, Sevcan Orhan, İbrahim Karaca, Erdal Bayrakoğlu gibi ünlü sanatçı ve grup da yalnız bırakmayarak şarkı söyledi. Saat 21.00'de kolektivizmi anlatan dans gösterisi ile başlayan kutlama programı, gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Konseri dinlemeye gelen binlerce kişi, hep bir ağızdan, "Amerika defol, yaşasın halkların kardeşliği" şeklinde sloganlar attı.

Grup Yorum'un seslendirdiği 'Çav Bella' ve 'Amerika Defol' isimli şarkılara, stadyumu dolduran binlerce kişi de eşlik ederek, Beşiktaş İnönü Stadyumu'nu inletti.

Haber: Hakime TORUN-Kamera: Hasan YILDIRIM / İSTANBUL DHA

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle