GS Bonus Kart hizmete girdi

Galatasaray Spor Kulübü ile Denizbank ve Garanti Bankası'ın işbirliği oluşturulan GS Bonus Card'ın tanıtım toplantısı yapıldı

GS Bonus Kart hizmete girdi

Taraftarlara, Türk Telekom Arena’da (TT Arena) girebilme imkanı da tanıyacak olan kartın tanıtımına, kulüp başkanı Adnan Polat, başkan yardımcısı Yiğit Şardan, Denizbank Finansal Hizmetler Grubu Başkanı Hakan Ateş, Garanti Bankası Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Mehmet Sezgin, teknik direktör Frank Rijkaard, antrenör Johan Neeskens ile futbolculardan Servet, Leo Franco, Nonda, Emre Aşık ve Emre Güngör katıldı.

Taraftardan kendilerine destek vermelerini isteyen Polat, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bizden beklentiler çok yüksek. Bugün, UEFA Avrupa Ligi’nde veya Şampiyonlar Ligi’nde Türk takımlarından başarı bekleniyor. Ama bakıldığında bu kulvardaki rakiplerimizin 200-250 milyon dolar bütçeleri var. Biz de futbola 50-60 milyon dolar harcıyoruz.

Bu bütçe rakiplerin 6’da 1’i kadar. Bu oranı düşürmeliyiz. Taraftarın bu hizmetlerden yararlanarak bize destek olması lazım." Başkan Polat, bir soru üzerine, Galatasaray’da kayıt dışı bir iş olmadığını belirterek, "Bizim kulübümüzde kayıt dışı bir şey yok. Her türlü faaliyetimiz kayıtlı" ifadesini konuştu.

GS BONUS’U OLMAYAN TT ARENA’YA GİDEMEYECEK

Yiğit Şardan, GS Bonus’u olmayan taraftarların gelecek yıl açılacak Türk Telekom Arena’ya giremeyeceğini açıkladı. GS Bonus kartının taraftarlara hiç ek külfet getirmeyeceğini belirten Şardan, şunları kaydetti: "Galatasaray Bonus, 1200 şube, 3524 ATM ve 380 bin iş yerinde geçerli olacak. GS Bonus kartı olmayan TT Arena’ya giremeyecek.

Bu kartla stada girilecek ve tüm harcamalar bu kartla yapılacak. GS Store’larda özel indirim ve taksit sağlayacak. Kombine bilet almak isteyen taraftarlarımız bu kartla 12 taksitle edinebilecek."

4 YILDA 1 MİLYON GS BONUS KARTI

Yiğit Şardan, projeyle 4 yılın sonunda 1 milyon GS Bonus Kredi Kartı’na ulaşmayı düşündüklerini ifade ederek, "Bu sayıya ulaştığımızda yıllık 35 milyon lira gelir elde etmiş olacağız. Galatasaray bu geliri elde ederken taraftarların cebinden 1 kuruş dahi çıkmayacak" ifadesini kullandı.

RIJKAARD, OYUNCULARIN YETENEĞİNE ŞAŞIRDI

Teknik direktör Rijkaard ise kartın tanımının yapıldığı reklam filminde oynayan futbolcuların, oyunculuk yeteneklerine şaşırdı. Rijkaard, Galatasaray’ın büyük bir kulüp olduğunu belirterek, "Büyük kulüpler her zaman büyük taraftarlara sahiptir. Taraftarlarımızın bize bu şekilde desteklemesi çok önemli. Umuyorum ki en kısa sürede taraftarlarımız Bonus Kart’a sahip olacaktır. Ben çoktan aldım bile Bonus kartımı" dedi.

Reklam filmiyle ilgili yaptığı açıklamayla salondakileri güldüren Rijkaard, şunları söyledi: "Bu zamana kadar oyuncularımın çok yetenekli futbolcular olduğunu biliyordum. Ama bugün çok güzel bir reklam seyrettim, beni biraz daha şaşırttılar. Kendilerini tebrik ederim, Nonda’nın güzel dans edebildiğini biliyordum. Leo Franco ise beni çok şaşırttı. Özellikle Türkçe konuşmaları da şaşırttı."

GS BONUS KART ÖZELLİKLERİ


Classic, Gold ve Platinium olmak üzere 3 farklı kart tipi ve 2 ayrı kart görseli bulunan GS Bonus, Bonus Card’ın mevcut bütün özelliklerini taşıyor ve kart sahipleri Bonus’un tüm kampanyalarından yararlanabiliyorlar. Master Card Paypass altyapısı ile temassız ödeme özelliğine de sahip olan GS Bonus Card, 35 TL ve altındaki ödemeleri bozuk para taşımadan, hızla ve güvenle gerçekleştirmeye imkan veriyor.

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın, Turkcell Süper Lig, Avrupa kupaları ve Türkiye Kupası’nı kapsayan tüm iç saha maçlarına, biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkına sahip oluyor.

GS Store’larda sadece kart sahiplerine özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabiliyor; ayrıca 100 TL’lik alışverişlerine anında 20 TL Bonus ve 8 taksit imkanına kavuşabiliyor.

Çekilişlerle, Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı özel organizasyonlara katılma hakkına sahip oluyor, oyuncularla tanışma, oyuncularla birlikte özel tribünde maç izleme, yurt dışı maçlara takım uçağı ile seyahat etme, imzalı formalar, antrenmanları izleme, oyuncularla yemek ve benzeri gibi birçok rüya hakları kazanma fırsatları.

İçinde GSMobile, GS Bilyoner ve GS TV’nin de yer aldığı Galatasaray dünyasına özel tüm kampanyalardan öncelikli ve indirimli olarak faydalanabiliyor, Galatasaray Dergisi’ne indirimli abone olabiliyorlar.

4