Güiza'ya bir talip daha

İspanyol spor gazetesi AS, Getafe Kulübünün, Fenerbahçe'de forma giyen Daniel Güiza ile yeniden ilgilendiğini yazdı

20 Haziran 2011, Pazartesi 10:02
A A

 "Getafe bir 9 numara arıyor ve yeniden Güiza’ya teklif götürüyor" diyen AS gazetesi, geçtiğimiz hafta adı Atletico Madrid ile anılan Güiza’nın bu kez de Getafe için düşünüldüğünü yazdı.

Gazete, Getafe Kulübü Spor Direktörü Toni Munoz’un forvette Güiza’yı düşündüklerini açıkca ifade ettiğini belirterek, Güiza dışında Valencia’dan Isco’nun da alternatif isim olarak konuşulduğunu kaydetti. Getafe’nin yeni 9 numarasını bu hafta içinde açıklaması bekleniyor.

MEHMET, ALBELDA’DIN KALMASINDAN MEMNUN

Valencia, emektar futbolcusu ve eski kaptanı David Albelda ile olan sözleşmesini 1 yıl daha uzattı. Albelda ile ilk 11 için rekabette olan Valencia’nın Türk futbolcusu Mehmet Topal, İspanyol basınına verdiği demeçte "Albenda’nın sözleşmesini yenilemesi takım için de benim için de iyi.

Çünkü aynı pozisyon için aramızda rekabet olsa da her gün kendisinden yeni bir şey öğrendiğim bir futbolcu" dedi.

BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE, MEHMET TOPAL'I İSTİYOR

Super Deporte gazetesi, Valencia’da iyi bir sezon geçiren Mehmet ile Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin ilgilendiğini ancak ne futbolcunun ne de Valencia’nın buna kulak astığını ileri sürdü.

Türk takımlarının Mehmet için 10 milyon Euro'ya yakın bonservis bedeli ödemeye hazır oldukları ancak ilk sezonunda iyi bir performans sergileyen Mehmet’ten gelecek sezon daha da iyi bir futbol bekleyen Valencia’nın şu an için Türk futbolcudan para kazanmayı beklemediği yorumu yapıldı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;