Gül Gölge Saygı: Kolay kolay pişman olmam

Dilara Doğan ile Nokta Nokta'nın konuğu Gül Gölge Saygı...

25 Şubat 2018, Pazar 05:00
A A
DİLARA DOĞAN / POSTA

DİLARA DOĞAN / POSTA

Uyanır uyanmaz ilk önce müziğimi açar, kahvemi içerim. Rutinimdir.

Bana göre sağlık her şey. Buzdolabımın olmazsa olmazları çikolata ve peynir.

En sık giyindiğim parça jean ve balıkçı yaka kazak. Spor sonrası güzellik sırrım taze sıkılmış sebze meyve suyu.

Zinde kalmamı sağlayan bana özel formülüm limonu kabuğuyla yemek ya da suyunu sıkıp içmek. Hayatın boyunca fit kalmak istiyorsan çok hareket edeceksin.

En iddialı detoks tarifim zencefil, limon, maydanoz, salatalık karışımı. Yemek yaparken olmazsa olmazlarım zeytinyağı ve tereyağ.

Formumu sağlıklı beslenmeye ve pozitif bakış açıma borçluyum. Yaptığım en çılgın diyet yok. Çılgın diyet yapmam.

Zayıflatıcı özelliği olduğunu düşündüğüm bir sırrım ananas kürü. Hayatım bir sanat eseri olsa Andy Warhol’un herhangi bir eseri olurdu.

Olmazsa olmaz makyaj malzemem krem allığım. En son satın aldığım şey kitap. Bir ayakkabıya en fazla ne kadar para vereceğim hiç belli olmaz.

En büyük tembelliğim tüm günü pijamalarımla evimde geçirmek. En büyük pişmanlığım olmadı. Hiçbir şeyden kolay kolay pişman olmam. Bir kadının en güzel yaşı 35.

Annem bana hep der ki: Herkesi kendin gibi sanma. Bugüne kadar öğrendiğim en önemli şey, neden bir ağzımız, iki kulağımız var onu düşünmek! Asla hayır diyemeyeceğim yiyecek tatlı olan her şey.

Bir kadını çekici kılan samimi oluşu. Doğal antidepresanım ata binmek. Başardığım en zor şey henüz başaramadıklarım. Kendi paramla aldığım ilk şey parfüm.

En sık kullandığım kelime bi saniye. Beni bu aralar en çok ülkemizde yaşanan tecavüz olayları kızdırıyor. Hiç kimsenin göremediği bir özelliğim duygusallığım. Bence aşk bir his. Aile benim için her şey.