Gülben Ergen'in paylaşımı sosyal medyayı salladı!

Gülben Ergen, Seren Serengil'in TV'deki programında aleyhine konuşmasını mahkeme kararı ile yasaklatmıştı. Yasağa uymayan Seren'e, Gülben'in şikayeti üzerine '3 gün zorlama hapis' kararı çıktı. Dün Bakırköy Cezaevi'ne girmesi bekleniyordu. Ama hakim, infaz kararını imzalamadığı için hapse giremedi. Gülben Ergen, dün yaşananlardan sonra ilk kez paylaşımda bulundu

30 Ocak 2018, Salı 14:38
A A

Dün magazin gündemini meşgul eden bu olaydan sonra Gülben Ergen Instagram'dan paylaşım yaptı.

Gülben Ergen, Einstein'ın, "Kişinin susması, her zaman söyleneni onayladığı anlamına gelmez. Bazen canı aptallarla tartışmak istemiyordur." sözünü "Adam gerçekten haklı" notuyla paylaştı.

Gülben Ergen'in bu paylaşımı sosyal medyada ''Seren Serengil'e gönderme'' olarak yorumlandı ve binlerce beğeni, yorum aldı.

Dün programında iki saatlik canlı yayın yapan Seren Serengil, şunları söylemişti:

Annem çok üzülüyor. Cuma günü hapishaneye girecektim ama onu düşünerek bugüne aldım. Onun yıpranmasını istemiyorum. Programımı da düşündüm, ekmek yiyenler var burada.

İlk önce annemi düşünmek zorundaydım. Üç gün, gidip çıkıp geleceğim yani... Herkesten destek mesajı aldım. Herkese teşekkür ediyorum. Biraz tedirginim ama korkum yok.

Ben kimseye iftira atmadım, bu cezayı haketmiyorum. Kabahatim olsa üç yıl da yatarım. Doğruların arkasındayım. Söylediklerimin arkasındayım. Bu kadar gazete ve magazin programları bahsederken neden ben özellik hapise gönderiliyorum.

Dün gece uyuyamadım. Ne zaman haksızlığa uğradıysam o haksızlık bana iyilik yaptığım insanlardan geldi. 15 yıllık arkadaşım Ebru Şallı'yı da kaybettim ama doğruyu söyledim. Ben her arkadaşımın iyi bir yerlere gelmesini istedim.

Hapishanede neye ihtiyacım olacağını Deniz Seki'den öğrendim. "Bu konuyu herkes konuştu ama kabak Seren'in başına patladı!" söylemi doğru değil. Çünkü bir tek benim cezaevine gönderilmem istendi. O yüzden ben gidiyorum. O bana iftira atsaydı, ben de onun için aynı kararı aldırırdım ama ben iftira atmadım.''

Seren Serengil bugünkü programında ise Seda Sayan'ın dünkü programında yorumculuk yapan Sinem Yıldız'ın "Seren şov yapıyor" sözlerini duyunca saç diplerini gösterdi. 

BU KADAR GADDAR OLMAYIN'

BU KADAR GADDAR OLMAYIN'

O sözlere tepki olarak dökülen saçlarını göstermek için saç diplerini açtı ve Seren Serengil şu sözleri söyledi:

Gördünüz mü? Bunlar hep şov. Bütün saçlarım döküldü. Bu kadar gaddar olmayın. Ben bütün programcı arkadaşlarımın programlarına da bağlanıyorum, sizi kırmayıp. Ama bua yıp bir şey artık. Ben böyle dik durdukça da siz başka türlü yorumluyorsunuz işi..."

Seren Serengil programında Seda Sayan için de şunları söyledi:''Benim için Seda Sayan hayat boyu bitmiştir. Annem tansiyon hastası onu yayına bağladı. Annem ben içeri giriyorum diye zaten üzgündü. Ne söylediği de belli değil o yüzden. Telefonla konuştuktan sonra da fenalık geçirdi. Bu saatten sonra da Seda Sayan'ı hiç affetmeyeceğim."

Seda Sayan dün Seren Serengil'in annesi Nevin Teoman'ı programına telefonla bağlamıştı.Telefon görüşmesinin ardından Nevin Hanım'ın tansiyonu yükselmiş ve fenalaşmıştı.