Gülben'in 'korkuları' olay oldu

Gülben Ergen'in önceki gün twitter'ına yazdığı mesaja, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 19 yaşındaki oğlu Mehmet Emre Gül'den yanıt geldi

Salı, 17 Ağustos 2010 - 10:31

Gülben'in 'korkuları' olay oldu

Akşam'ın haberine göre her şey, Ergen'in twitter'ına "Ülkemle ilgili darmadağın endişelerimi, tüm korkularımı annem daha da coşturdu" diye yazmasıyla başladı.

Ünlü yıldızın bu mesajına çok geçmeden Gül'den yanıt geldi. Gül, Ergen'e "Nedir o endişe ve korkular?" diye sordu, ancak ünlü şarkıcı yanıt vermedi. Ardından twitter'da 'Notredamedesion' lakabını kullanan Nazlı Ilıcak da 'Bravo. Doğru soruyu sordun. Kimse karnından konuşmasın. Açık ve net olalım' diye yazarak, Ergen'den yanıt istedi.

Gülben Ergen, yazılanlara tepkisiz kalırken, gazetecilerin kendisini arayıp olayın doğruluğunu öğrenmek istemesi üzerine twitter'ına Emre Gül'le ilgili, "Emre Gül ile bir tanışıklığım yok. Twitter'da olduğunu da yeni ögrendim. Endişelerime kulak verirmiş sağolsun" diye yazdı.

Tartışmaya katılan bir başka sürpriz isim kim?

Devamı... Sonraki sayfada... 

NAZLI ILICAK DESTEĞİ

Ergen, konuyla ilgili açıklamaları daha sonra yapacağını söylerken, Bodrum'da tatilde olan Nazlı Ilıcak ise, 'Gülben Ergen, düşüncesinin arkasında durarak korkusu ve endişesi neyse açıklasın. Sanatçıların siyasi görüş bildirmesini doğru buluyorum.

Gülben Ergen akıllı bir kadındır. Birçok sanatçının da korkuları var. Ortaya bir laf atıp da geri çekilmemesi gerekiyor. Neden korkuyorsa en kısa zamanda izah etsin. Belki düşüncesinde haklıdır. Bunu bilemeyiz. Emre Gül gibi gencecik bir çocuğun bu konuya bu kadar duyarlı yaklaşması ise beni çok mutlu etti' açıklamasında bulundu.

2