Gündeş, Zarrab'ı evden kovdu

Azeri şarkıcı Günel eski sevgilisi Rezza Zarrab'a ait ses kayıtlarını Ebru Gündeş'e gönderince kızılca kıyamet koptu

Gündeş, Zarrab'ı evden kovdu

EBRU GÜNDEŞ, REZA ZARRAB'IN SÖZLERİNİ DUYUNCA ÇILDIRDI

Azeri Şarkıcı Günel (23) 8 yıllık sevgilisi Azeri işadamı Reza Zarrab’ı (26) Ocak 2009’da Ebru Gündeş’e (35) kaptırmıştı. Günel bir hafta önce “Reza evime geldi ve beni hâlâ sevdiğini söyledi. Elimde ses kaydı var” demişti. Reza Zarrab ise “Günel yalancı. Ebru Gündeş benim namusumdur. Çocuklarımın anası olacak” açıklamasını yapmıştı. Günel bunun üzerine elindeki ses kayıtlarını hem internet sitelerine hem de Ebru Gündeş’e gönderdi. Ebru Gündeş, sevgilisinin sözlerini duyunca kıyameti koparttı ve Reza Zarrab’ı birlikte yaşadıkları evden kovdu.

GÜNEL'E TAZMİNAT DAVASI AÇACAK

İşte Reza Zarrab’ın, Günel’e söylediği ve Ebru Gündeş’i çileden çıkartan sözler: “Ebru ile yaşadığıma ilişki deme. 35 yaşındaki bir avratla ilişki mi olur? Sen bana dönsen anında ayrılırım”.

Ebru Gündeş kendisi için “O kadının yanından 2 milyon kişi geçmiş. Sana büyü yaptırtmış. Paranı yiyip seni bırakacak. O ve menajeri, benimle yazıştığını bile bile seni kabul edecek kadar şerefsizler mi? Ebru’yu Osmantan Erkır’dan da sen ayırdın” diyen Günel’e de dava açmaya hazırlanıyor.