Güneş 'evet' dedi

Güney Kore'de Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Genel Sekreter Hasan Yener'le görüşen teknik direktör Şenol Güneş, “Trabzon'a hizmet etmek istiyorum” dedi

Güneş 'evet' dedi

Trabzonspor’da Şenol Güneş’le masaya oturmak için Güney Kore’ye giden Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile Genel Sekreter Hasan Yener büyük mesafe kat ettiler.

İkilinin dün Şenol Güneş’le yaptığı görüşmede prensip anlaşmasına vardığı, tecrübeli teknik adamın sözleşmesi bu ay bitimi sona ereceği için FC Seul kulübüyle prosedürlerin halledilmeye çalışıldığı belirtildi. Bugün resmi sözleşme imzalanması beklenen tecrübeli teknik adam Şenol Güneş de Bordo-Mavili camiaya müjdeyi verdi.

Güneş, yaptığı açıklamada, Trabzonspor’a gelmeyi çok istediğini belirterek, “Bayramın ilk günü inşallah bu işi hayırlısıyla halledeceğiz. Şehrimin takımına hizmet etmek istiyorum. Buraya gelen yönetici arkadaşlarımızla birlikte görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ben de Trabzon’u ve Trabzonspor’u çok özledim” diye konuştu. Bu arada Güneş, Güney Kore’de vedalaşması gereken kişiler olduğunu belirterek, “Henüz geliş günüm belli olmadı, ancak gelecek hafta Türkiye’de olurum. Çok heyecanlıyım” şeklinde konuştu.