Güzellik kıvrımda saklıdır

İşte karşınızda zayıflığıyla değil kıvrımlarıyla nam salmış kadınlar...

07 Ekim 2017, Cumartesi 05:00
A A
CANSU TAŞKIN

CANSU TAŞKIN

Kimisi fotoşop diyor, kimisi çok beğeniyor. Cansu’nun kıvrımlarını genç nesil çok kıskanıyor. Kıskanmakla olmuyor, biraz da terlemek gerekiyor.

AZRA AKIN

AZRA AKIN

Dünyanın tanıdığı bir güzel. Azra, Türkiye için çok özel. Kamera karşında oluyor bambaşka biri. Gösteriyor seksapelini, kullanıyor bütün dişiliğini.

MERYEM UZERLİ

MERYEM UZERLİ

Masmavi gözleri, incecik beli, pek tatlıdır bizim Meryem Uzerli. Kaç kadın ona benzemek için eridi bitti. Boşuna uğraşmayın hanımlar, Meryem herkesten önce buraları fethetti.

AMİNE GÜLŞE

AMİNE GÜLŞE

Önce bakışlarında kayboluyor insan, sonra fiziğinde. Gencecik yaşı, kıskandıran hatlarıyla tozunu attırıyor podyumun Amine.

ASUMAN KRAUSE

ASUMAN KRAUSE

“Türkiye’de en iyi kalça bende” dedi, bu listeye girmeyi çoktan hak etti. Keskin bakışları, kusursuz fiziğiyle kimbilir kaç delikanlıyı kendine aşık etti.

EBRU POLAT

EBRU POLAT

Baştan aşağı baştan çıkarıcı bir esmer. Ebru’yu gören bir daha görmek ister. Zayıflıktan hazzetmez ama kıvrımlarını pek sever.

HADİSE

HADİSE

Onun için kilo bitmeyen bir hadise. Eski haline dön bir an önce mümkünse. Kıvrımlı, dolgun hatlar pek talep görüyor günümüzde. Ama sen yine de abartma Hadise.

ATİYE

ATİYE

Sabah akşam dans ediyor, kalça sallamak demek ki işe yarıyor. Açın bir Atiye şarkısı, ona benzeyene kadar sallayın kalçaları.

TÜLİN ŞAHİN

TÜLİN ŞAHİN

Namıdiğer ‘Sivaslı Cindy’, pek meşhurdur kendisi. Koşuyor gece gündüz defileden defileye, bana mısın demiyor. Yoğun temposuna rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmiyor.