Hacı Sabancı'dan Ahu Yağtu açıklaması

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu’nun işadamı Hacı Sabancı ile önceki akşam Emirgan’daki bir mekanda yakınlaştığı öne sürüldü. Bunun üzerine Ahu Yağtu bir açıklama yapmıştı. Şimdi de Hacı Sabancı'dan bir açıklama geldi

13 Temmuz 2017, Perşembe 14:12
A A

Ahu Yağtu, Hacı Sabancı ile yakınlaştığı iddialarını yalanlarken Özge Ulusoy’dan sürpriz bir hamle geldi

Hacı Sabancı ile 6 yıllık ilişkisini 3 ay önce bitiren Özge Ulusoy, Ahu Yağtu için şu sözleri söyledi:

“Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.Ayrıca Özge Ulusoy arkadaşı Ahu Yağtu'yu sosyal medya hesaplarından da takipten çıkardı.

Çıkan haberlere sosyal medya hesabından cevap veren Ahu Yağtu, "Hakkımda çıkan haberler tamamen asılsızdır, böyle bir haberle gündeme gelmekten son derece rahatsız ve üzgünüm... Bu tip asılsız haberler devam ettiği takdirde yasal işlem başlatacağımı üzülerek belirtmek durumundayım..." dedi.

Hacı Sabancı da Instagram hesabından yaptığı paylaşımına, "Ben sustukca, yalan haberler devam ediyor...." notunu düştü.

Ahu Yağtu’ya bir tepki de Demet Akalın’dan geldi. Özge Ulusoy ile dost olan Demet Akalın, Instagram hesabına şunları yazdı: “En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!

Küçük bir not: Ahu Yağtu, manken Cansu Dere ile yakın arkadaştı. Ama Cansu’nun 5 yıl büyük aşk yaşadığı Cem Yılmaz ile 2012’de evlenmişti.