Hadise yeni haliyle Twitter'ı salladı

'O Ses Türkiye'de jüri üyesi olan Hadise yeni haliyle sosyal medyada pek beğenilmedi

Hadise yeni haliyle Twitter'ı salladı

Hülya Avşar, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hadise'nin jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye yarışması yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı.

Yazın yaptığı sıkı diyet sonrası 13 kilo veren şarkıcı Hadise dün akşam O Ses Türkiye yarışmasıyla sevenleriyle buluştu.Sezona merhaba diyen O Ses Türkiye 'ye Hadise ve Hülya Avşar arasında yaşanan "Zayıflık polemiği" damgasını vurdu.

'SİVRİSİNEK GİBİ OLMUŞSUN'
Bir yarışmacıyı çok isteyen Hadise, kollarını göstererek "Seni buralarda taşırım" deyince Hülya Avşar Hadise 'nin kendisine verdiği bu fırsatı kaçırmadı.

Genç şarkıcının verdiği kiloları diline dolayan Avşar kızı "Hiç konuşma geçen sene olsaydı, haklıydın. Bu sene sivrisinek gibi olmuşsun. İnan bana hiçbir yerinde taşıyacak halin yok. Ben televizyondan seni bu kadar zayıf gördüklerini düşünmüyorum. Ama inanın bir sivrisinek gibi... Konuşmasına bile yansımış. Üflesem uçar gibi duruyor." sözleriyle Hadise 'yle kafa buldu.

TWİTTER'DA DA DALGA KONUSU OLDU
Hadise'nin yeni halini hayranları da beğenmedi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Hadise'nin 13 kilo vermiş halini değerlendiren Twitter kullanıcıları, Hadise'nin yeni görüntüsünü ti'ye aldılar.


PuCCa?@PuCCaa

Hadise ne yapmis kendine, ic organlarini bile kaybetmis... Ataturk ilkokulu 4-F de okuyan 10 yasinda Habibe olmus.

 cağnan?@agda_bandi

Beyler umarim bu Hadise olayindan sonra biz koca gotlu kizlarin degerini biraz olsun anlamissinfngjkfkdkdjfj


 zencisi?@kutup_zencisi

biri hadise'yi pipetle içmiş sanırım, hatun kurumuş lan resmen...


Kadınım?@BenKadinim


Rejim yapıyordum, Hadise'yi görünce rejim yapmaktan vazgeçtim. #osestürkiye


 özer?@beyinterk

dün gece hiç tanımadığım birisine sırf hadise'ye benziyor diye usulca sokulup, "bi hastalığın mı var? 9 kilo kalmışsın." deyip kaçtım.

?@eceece6

O saç rengi ne öyle Hadise.. Resmen fransız yargıçlara dönmüşsün..