Haftanın olayı: Kendall Jenner'ın 22. doğum günü partisi

Cuma gecesi 22. yaş gününü kutlayan yeni nesil ikon Kendall Jenner'ın doğum günü partisinde neler yaşandı? Bilmeniz gereken detaylar...

07 Kasım 2017, Salı 10:11
A A

Doğum günü kutlamalarına başlamadan önce, Snapchat üzerinden takipçilerine seslenen Kendall'ın yeni yaşını tıpkı yukarıdaki selfie'deki gibi büyük bir tebessümle geçireceğine dair en ufak şüphemiz dahi yok. 

Los Angeles'ta bulunan Petite Taqueria'da düzenlenen doğum günü partisi akşam 10'da bir yemek davetiyle başladı ve gece 1'e kadar tüm coskuşuyla devam etti. P

Hartide yakın dostunu yalnız bırakmayan Hailey Baldwin ve Bella Hadid de vardı. 

Kris Jenner'ın kızlarına olan düşkünlüğünü ve sevgisini duymayan ve bilmeyen yok. Yeni yaşında kızı Kendall'ın mutluluğunu paylaşan Kris Jenner ve arkadaşları da oradaydı.  

Yaklaşık 50 kişinin katıldığı etkinlikteki diğer isimler şöyle: Kim Kardashian, Kanye West, Caitlyn Jenner, Kourtney Kardashian, Younes Benjamin,Cici Boussey, Hailey Baldwin Justine, Faye Resnick ve Kyle Richards.

Kourtney ve Kim Kardashian'ın teşrif etmeleri, Kylie ve Khloé'nin yokluğunu örtmek için yeterli değildi. Kylie ve Khloé'nin partiye katılmama nedenlerinin hamilelik olduğu söyleniyor. 

Gecede doğum günü kızından rol çalan en büyük detay Kendall'ın 10 bin dolarlık Saint Laurent çizmeleriydi.