Hailey Baldwin 2018’e iddialı girdi!

Dünyanın en seksi mankeni olarak gösterilen Hailey Baldwin Golden Globe 2018’in program sonrası partisinde nefes kesti! İşte ünlü modelin tamamen transparan, hayranlarını aklını başından alan kıyafeti…  

08 Ocak 2018, Pazartesi 15:45
A A

Moda dünyasında özellikle seksi dekolte veya transparan kıyafet giyenler için söylenen “Peep Show yani “Dikizleme şovu Hailey Baldwin’in üzerinde yeniden hayat buldu. 

Golden Globe 2018’nin ödül töreninde sonraki partisi için seksi bir kıyafet tercih eden Hailey Baldwin Dsquared2 marka elbisesiyle tüm bakışları üzerine çekti. 

Tepeden tırnağa tül; siyah bir elbise giyen Hailey Baldwin’in kırmızı halıda bu kadar ön plana çıkmasının sebebi ise, kıyafetin arka dekoltesi oldu. 

Geçtiğimiz sene dünyanın en seksi mankeni olarak gösterilen ve çoğu araştırmalardan da seksilik konusunda birinci çıkan Hailey Baldwin son olarak kayak seyahatinde sakatlanmış tüm hayranlarını üzmüştü. 

Hailey Baldwin’i görenler: “Seksi yıldız Golden Globe 2018 için jet hızıyla sağlığına kavuşmuş şeklinde yorumlarda bulundu. 

GÜZELLİĞİNİN SIRRI NE?

GÜZELLİĞİNİN SIRRI NE?

Maxim dergisinin '2017 Dünyanın En Seksi 100 Kadını' listesinde zirvede yer alan 21 yaşındaki ABD'li model Hailey Baldwin'in dillere destan olan güzelliğinin arkasında yatan sırrı merak ediyor musunuz? 

Hailey Baldwin için güzelliğini korumanın en önemli yolu, uzun bir güne başlamadan önce kahvaltıyıatlamamak. 21 yaşındaki güzelin kahvaltıdaki olmazsa olmazları çırpılmış yumurta, pastırma ve avokado.

ABD'li model, gece ve gündüz yoğun miktarda nemlendirici kullanmanın yanı sıra uzun uçuşlarda ultra nemlendirici maskeler kullandığını belirtiyor ve makyajını çıkarmadan uyumadığının altını çiziyor.

Hasar görmüş saçlar için geliştirilmiş serum maskelerini yanında ayırmayan Hailey Baldwin, saçlarını incelmiş veya sönük hissetdiğinde maskesini uyguluyor.

Ünlü model, "Onsuz yaşayamayacağın ürün ne?" sorusuna, "Dudak kremi" yanıtını veriyor. Kozmetik ürünleriyle arasına mesafe koyan Baldwin, her zaman kullandığı güzellik ürününün vücut yağı olduğunu vurguluyor.