Hamdi Yasaman: Farklı mağlup olabilirdik

Galatasaray İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, "Oyundan da sonuçtan da memnun değilim. Bugün açık farkla mağlup olabilirdik" dedi.

01 Şubat 2015, Pazar 23:10
A A
Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Bursaspor'la 2-2 berabere kaldıkları müsabakada ortaya koydukları futboldan ve elde edilen skordan memnun olmadığını söyledi.

Türk Telekom Arena
’da oynanan maçın ardından basın mensuplarına açıklama yapan Yasaman, Bursaspor karşısında kötü mücadele ettiklerini belirterek, "Beraberlikten mutlu değiliz. Bursaspor daha iyi oynadı ve daha çok pozisyona girdi. Biz az pozisyona girdik ve iyi oynamadık. Savunmamız da iyi değildi. Ben oyundan da sonuçtan da memnun değilim. Hata yapmamamız lazım ama iki haftadır hata yapıyoruz" diye konuştu.

Yasaman, şampiyonluk yarışında önlerinde daha çok maç olduğunu anlatarak, "Ancak takımın sergilediği oyundan memnun değilim. Çok pozisyon veriyoruz. Bugün açık farkla mağlup olabilirdik. Biraz da şansımıza bir penaltıyla berabere kaldık. İnşallah bundan sonra iyi olur" değerlendirmesinde bulundu. [[[Article_411400]]]

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;