Hami'den reçete

Trabzonspor'un eski golcüsü Hami Mandıralı, Bordo Mavili takımın şampiyonluk yarışını sürdürmesi için forvetlerin gol becerilerini geliştirmeleri gerektiğini söyledi

Hami'den reçete

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Trabzonspor eski forveti Hami Mandıralı, sezona kötü başlayan Bordo- Mavili takım hakkında önemli tespitlerde bulundu. Genç teknik adam, Karadeniz ekibinin sahada kazanma adına her şeyi yaptığını, ama gol bölgelerinde beceriksizlik yaşadığını belirterek “Forvet oyuncuları bu becerilerini geliştirirlerse Trabzonspor zirve yarışının içinde olur” dedi.

TEK KALE OYNADILAR

Trabzonspor’un Beşiktaş karşısında bu yılın en istekli ve arzulu maçını oynadığının altını çizen Mandıralı şöyle devam etti: “Trabzonspor, yüzde 67 top oynama oranıyla mücadele etti.

Baskı kuran, tek kale oynayan Trabzonspor, ama 2-0 kazanan Beşiktaş oldu. Bir yerde bir yanlış var. Bu yanlışı bir an önce hep beraber, teknik kadro, yönetim ve şehrin düzeltmesi lazım. Trabzonspor, bu kadar arzulu iştahlı oynuyorsa sonucu da yakalamalı. Bence kötü oynayın, ama topu içeri atın yani 3 puanı alın.”