Önceki Fotolar

Hamile Kylie Jenner ve Khloe Kardashian’dan şaşırtan paylaşım!

Hamile olan Kylie Jenner ve Khloe Kardashian pek fazla ortalarda görülmüyorlardı. Hamilelikleri hakkında ağızlarını bıçak açmayan iki kardeşten paylaşım var 

07 Kasım 2017, Salı 14:25
A A

Hamilelikleriyle ilgili herhangi bir paylaşım yapmaktan çekinen reality show yıldızları, magazin dünyasını ve hayranlarını meraktan çıldırtıyorlar desek abartmış sayılmayız.

Sosyal medyayı eskisi kadar aktif kullanmayan Kylie Jenner, geçtiğimiz gün Instagram üzerinde yaptığı paylaşımla kafaları karıştırdı.

20 yaşındaki kozmetik kraliçesi, 33 yaşındaki ablası Khloe ile çıktıkları market alışverişinde poz verdi. Her ikisi de bol ve salaş giyinen abla kardeşin hamile olduğuna inanmak neredeyse imkansız. Çünkü her ikisinin de hamile karınları asla belli olmuyor.

Artık herkes tarafından bilinen bir gerçeği bol kıyafetlerle saklamaya çalışmalarına kimse bir anlam veremese de, hayranları onlardan gelecek en ufak haber için pusuda bekliyor.

Öyle ki yaptıkları her paylaşımdan bir anlam çıkarıyorlar. Kylie Jenner’ın pembe ojeli tırnakları ve pembe kelebek motifli yüzükleriyle yaptığı paylaşımdan bile ‘Yoksa bebek kız mı?’ anlamı çıkarılmıştı.