Hamit'in Bayern'de geleceği belirsiz

Bayern Münih'te forma giyen milli oyuncu Hamit Altıntop'a, kulüpten henüz teklif yapılmadığı belirtildi

16 Kasım 2009, Pazartesi 16:30
A A

Almanya'nın en çok satan gazetesi Bild, internet sitesinde "FC Bayern'de Alarm" başlığı ile yer verdiği bir haberinde, aralarında Hamit Altıntop'un da bulunduğu altı oyuncunun mukavelesinin sezon sonunda sona ereceğini ve bu oyuncular içinde FC Bayern Münih´in henüz yeni bir mukavele teklifi önermediğini belirtti.

4 OYUNCUNUN DAHA MUKAVELESİ BİTİYOR

Haberinde, geçen haftalarda oldukça çalkalanan FC Bayern Münih´i yeni sorunlar bekliyor yorumunu yapan Bild, FC Bayern Münih´in sezon sonunda mukavelesi biten oyuncuların listesini sıraladı: Michael Rensing (25), Jörg Butt (35), Daniel van Buyten (31), Andreas Görlitz (27), Hamit Altintop (26) ve Mark van Bommel (32).

Mukavelesi bitecek altı oyuncu arasında Hamit Altıntop´un durumu daha ilginç şeklinde yorum yapan gazete, milli oyuncuyla gecmişte Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin ilgilendiğini hatırlattı.

Ocak ayı itibariyle başlayacak transfer döneminde adı geçen oyunculara yeni kulüplerden tekliflerin gelebileceğini yazan Bild, mukaveleleri sona erdiği için bu oyuncuların ceplerine oldukça büyük paraların girebileceği yorumunu yaptı.

TEMEL ELCİVAN - MÜNİH / DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;