Hani yalan haberdi!

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasında Günaydın tarafından görüntülenmesi magazin dünyasının en çok konuştuğu konu oldu

26 Kasım 2013, Salı 16:29
A A

POSTA ÖZELFenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasında Günaydın tarafından görüntülenmesi magazin dünyasının en çok konuştuğu konu oldu.

Fenerbahçe'nin milli yıldızı Caner Erkin, Aralık 2010'da Asena Atalay ile nikah masasına oturmuştu. Asena Erkin 2 yıl önce modacılığa heves etmiş, Sinan Akçıl, Berkay, Hande Yener'in stil danışmanlığını yapmaya başlamıştı.

İş için Berkay ile sık sık bir araya gelmesi 'Aralarında bir yakınlık başladı' dedikodusuna neden olmuştu. Asena ile Berkay ilk olarak Temmuz 2013'te baş başa görüldü. Araya hatrı sayılır kişiler girdi. İnternet sitelerinde çıkacak olası haberler engellendi

Asena ile Berkay'ın arasında 'aşk iddiası' ilk kez 13 Kasım Çarşamba POSTA'da yayınlandı.Berkay bu haberi "Yalan, saçma-sapan bir iddia" diye yalanlandı.

İkilinin arasındaki yakınlığa dair ikinci haberimiz 24 Kasım Pazar yayınlandı. Berkay haberi bir kez daha yalanladı.

İkilinin baş başa çekilen fotoğrafı dün çıktı. Asena ile Caner Erkin'in buluştuğu yer Etiler-Akmerkez'deki bir tuvaletin 'bebek odası' bölümüydü. İkilinin bu odaya girdikten sonra kapıyı kilitledikleri de görüldü.

İşin çarpıcı diğer detayı da şu: Berkay 4 ay önce Caner Erkin'in cep telefonuna bir mesaj attı. Mesajda "Seninle önemli bir konuda konuşabilir miyiz?" diye yazıyordu. Caner Erkin bu telefona cevap vermedi. Çok geçmeden dedikodular kulağına geldi

Kulüpteki takım arkadaşlarıyla şöyle dertleşti: "Asena ile birbirimize aşığız. Reklam peşindeki bazı adamlar bizi kullanarak gündeme gelmeye çalışıyor. Buna prim vermem. Gerekirse Asena ünlülerle çalışmayı bırakacak. Dedikodu için yuvamı yıkmam."

Asena Erkin beklenen açıklamayı yaptı: "Berkay ile sadece iş için birlikteyiz. Evli, çocuklu, mutlu birine bu nasıl yapılır? Çağla Şıkel-Emre Altuğ da çok tatlı bir çift. Onları boşamak için de uğraşıyorlar. Caner başarılı bir futbolcu diye onu benim üzerimden yıpratmaya çalışıyorlar. Bu gerçek olsa tercihimi yapardım. İki adam bunu nasıl kabul eder? Caner'e 'Böyle bir dedikodu var' diye söylemiştim. Şoktayız. Caner o kadar üzgün ve kızgın ki. Kulüpten de uyarı geldi zaten."