Hanımın Çiftliği'nden tanıdığımız Mehmet Çevik Çiftlik Bank'ın basın danışmanıydı!

En son Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Mehmet Çevik, hafızalarımıza Hanımın Çiftliği adlı dizide canlandırdığı kötü karakterle kazınmıştı. Hanımın Çiftliği'nde kızını döven ve hayatını zindana çeviren bir babayı canlandıran Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın basın danışmanıydı...

13 Mart 2018, Salı 13:20
A A
Çok kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan ve aylardır gündemde olan, haklarında bir dizi suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank sırra kadem bastı! Yatırdıkları paraları almak için şirketin merkezine giden vatandaşlar, şirketin sessiz sedasız boşaltıldığını öğrendi.

Bu dolandırıcıların yanında bir de tanıdık bir yüz vardı.O yüz Mehmet Çevik'ten başkası değildi. Tiyatro ve sinema oyuncusu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın medya ve iletişim danışmanıydı.En son Diriliş Ertuğrul dizisinde Deli Demir karakterini canlandıran oyuncu Mehmet Çevik, Çiftlik Bank'ın hem 14 Aralık'ta İnegöl'de hem de dün Konya Tuzlukcu'da temelini attığı tesislerde kürsüye çıkarak şirketin hedefleri ve mevcut durumu ile ilgili açıklamalar yapıp, Çiftlik Bank'ı savunmuştu.


 

DİZİDE SAADET ZİNCİRİNİ ÇÖKERTMİŞTİ


İşin komik yanı ise; Mehmet Çevik Lise Devriyesi dizisinde polisti ve dizideki görevi saadet zinciri yapan çeteyi oğluyla çökertmesiyle sona ermişti.


Çiftlik Bank'taki güvenlik tedbirleri arttırıldı
Mehmet Çevik'in Hanımın Çiftliği dizisinden bir fotoğrafı...
Çiftlik Bank ile ilgili flaş gelişme


Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan Çiftlik Bank açıklaması

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.