'Hariciyeci olacaktım erotikçi oluverdim'

'Kolpaçino' filminde bir mafyayı oynayan, 55 yıllık oyuncu Aydemir Akbaş, Kanaltürk'teki 'Orada Neler Oluyor'da çarpıcı açıklamalar yaptı

'Hariciyeci olacaktım erotikçi oluverdim'

İşte Aydemir Akbaş’tan itiraflar...

* “Galatasaray Lisesi’nden mezun olduğumda babam hariciyeci olmamı istemişti. Paris’teki okuluma gideceğim sırada 1961 ihtilali oldu. İstanbul’da kaldım ve erotik film yıldızı oldum”.

* “Erotik filmlerden utanmadım. Çünkü ben filmlerde donumu hiç çıkarmadım. Bir yapımcı ‘donunu çıkar, sana iki katını öderim’ dedi. Kabul etseydim, Kilyos’ta villa kentim olurdu”. ‘Şimdikiler sevişmeyip boğuşuyor, midem bulanıyor’

* “Erotik film duayeni olarak iddia ediyorum ki, sinemada sevişme sahnesinde oynayacak güzel ve seksi kadın yok. Hepsi donuk bakışlı, yapmacık kızlar”.

 “ŞİMDİKİ SEVİŞME SAHNELERİNDEN MİDEM BULANIYOR. SEVİŞMİYOR,BOĞUŞUYORLAR"

* İbrahim Tatlıses evladımdır. Bana karısını, kızını, trilyonlarını emanet eder. Çünkü güvenir. Ama diğer evladım Yılmaz Güney asla söz dinlemezdi. Ona ‘Oğlum hızlı araba ve silah kullanma’ derdim. 1974’te Yumurtalık hakimi Sefa Mutlu’yu öldürdüğünde her şey için çok geçti. Oysaki birkaç gün önce ‘Aydemir Abi söz silah yok’ demişti”.