Harun Tan ve Ebru Şallı konuşmuyorlar

Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı Yerin Kulağı Var köşesi bu hafta da dopdolu...

11 Kasım 2017, Cumartesi 05:00
A A

Akkök Holding’in ortağı Ali Dinçkök’ün eski eşi Sernur Çiftçi de modaya uyup diğer sosyetikler gibi Çeşme Alaçatı’da villa kiralamış ve yaz tatilini orada geçirmişti. Sernur Hanım bu şirin beldeyi çok sevmiş.

Geçtiğimiz günlerde Eda Taşpınar’ın yıllardır kiracısı olduğu havuzlu villayı 1 milyon 200 bin liraya satın almış.

Sernur Çiftçi bu fotoğrafı paylaşıp altına “Benim küçük vadim” yazdı.

HARUN İLE EBRU KONUŞMUYORLAR

HARUN İLE EBRU KONUŞMUYORLAR

Ebru Şallı’nın evli iş adamı Uğur Akkuş ile ilişkisi ortaya çıkınca, eski eşi Harun Tan arayıp, “Özel hayatına karışmam, ama iki çocuğumuz var. Yaşadığın ilişkinin çocuklarıma zarar vermesine asla göz yummam” diye uyarmıştı. Ebru Şallı da hayatını gönlünce yaşamaya devam etti.

Bunun üzerine Harun Tan, eski eşiyle konuşmama kararı almış. “Sesini duymaya tahammül edemiyorum” dediği Ebru Şallı ile sadece çocuklarıyla ilgili bir konu olunca telefon mesajlarıyla iletişim kuruyormuş.

SELFIE UĞRUNA YANIYORDU

SELFIE UĞRUNA YANIYORDU

2012 Best Model Turkey Birincisi Sezgi Sena Akay, ‘Acı Aşk’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ ile oyunculuğa adım atmıştı. Sezgi Sena Akay, önceki gece Uğurkan Erez ve arkadaşlarıyla birlikte Nişantaşı’ndaki Salomanje’de yemek yedi. Sonra birlikte selfie çekmek istediler. Ama kadraja girebilmek için iyice eğilince masadaki mumdan saçları alev aldı. Neyse ki arkadaşları hemen müdahale edip saçlarını söndürdü.

Uğurkan Erez

AMAN ARKAYA DİKKAT

AMAN ARKAYA DİKKAT

Hergün onlarca kare fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşıyoruz. Ama siz siz olun, fotoğraf çektirirken arkanızda ne olduğuna mutlaka bir bakın.

Yoksa eski milli kaleci Rüştü Reçber ile lokanta işletmecisi Celal Çapa’nın durumuna düşersiniz.

İŞİN SIRRI POPO KALDIRAN KÜLOT

İŞİN SIRRI POPO KALDIRAN KÜLOT

Süperstar Ajda Pekkan geçtiğimiz günlerde evinin mutfağında çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşmış, altına “Yemek de yaparım kariyer de” notunu düşmüştü. Bu karede genç kızlara taş çıkartan poposu çok beğenilmişti.

Ajda Pekkan işin sırrını şöyle açıkladı: “Beslenmenize önem gösterin ama yediklerinizi takıntı yapmayın. Kebap da yiyin balık da... Spor insanı çok farklı kılıyor. Bana bakın, beni örnek alın.”

Aslında işin sırrı hiç de öyle değil; popoyu kaldıran silikon takviyeli ‘push up’ külot! Süperstar konserlerinde de aynı taktiği uyguluyor.