Hastanede film gibi evlenme teklifi

İbrahim Çakır özel hastanede çalışan sevgilisine hastane bahçesinde üzerlerinde harflerin olduğu beyaz tişörtleri arkadaşlarına giydirip "Benimle Evlenir misin?" yazısıyla evlenme teklif etti

17 Kasım 2012, Cumartesi 15:55
A A

Eskişehir’deki 1’inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı’nda çalışan İbrahim Çakır, 3 ay önce tanışıp aşık olduğu Özel Eskişehir Sakarya Hastanesi’nin danışma görevlisi Sultan Altay’a evlilik teklifinde bulunmak amacıyla 19 arkadaşından yardım istedi.

Çakır, üzerinde harflerin bulunduğu beyaz tişörtleri arkadaşlarına giydirdi. Kendisi de üzerinde soru işareti olan tişörtü giyen İbrahim Çakır, cep telefonundan Sultan Altay’ı arayarak hastane bahçesine gelmesini istedi.

Sultan Altay çalıştığı hastaneden bahçeye çıktığında sevgilisi İbrahim Çakır ile arkadaşlarının giydikleri tişörtlerle oluşturduğu "Benimle Evlenir misin?" yazısı ile karşılaştı.

HASTANEDE TANIŞTILAR

İbrahim Çakır sevgilisi Sultan Altay’ın yanına gidip diz çökerek bir buket çiçek verdi. Çakır, ardından tek taş yüzüğü uzatıp "Benimle evlenir misin?" diyerek evlilik teklifi etti. Sultan Altay teklifi kabul edince İbrahim Çakır’ın arkadaşları havaya konfetiler attı.

İbrahim Çakır, "3 ay önce ameliyat olan bir yakınımı ziyaret etmek için hastaneye gelmiştim. Hastanede görev yapan Sultan Altay ile o gün tanıştık. Arkadaşlığımız kısa sürede aşka dönüşünce evlilikle noktalamak için böyle bir sürpriz yaptım" dedi.

Kemal ATLAN/ESKİŞEHİR, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;