Havuç'u unutturmaya çalışan Furkan Kızılay, ne yapsa olmuyor

Üzerine yapışan 'Havuç' karakterini unutturmak için Çocuklar Duymasın'da oynamayı bile reddeden Furkan Kızılay'ın bu hamlesi başarısızlıkla sonuçlandı

26 Ocak 2018, Cuma 09:08
A A

Yıllar önce "Çocuklar Duymasın" dizisinde canlandırdığı "Havuç Emre" karakteri ile üne kavuşan 27 yaşındaki oyuncu Furkan Kızılay İstinyePark'ta objektiflere yansıdı.

Habercilerin görüntülemesi ile hayranlarının fark etmesi ve kendi aralarında "Havuç buradaymış, bizde fotoğraf çektirelim" demelerini duyan ama bundan rahatsız olmayan Furkan Kızılay, hiç kimseyi kırmayarak bütün hayranları ile fotoğraf çektirdi.

UNUTTURMAK İÇİN TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

UNUTTURMAK İÇİN TEKLİFİ REDDETMİŞTİ

Furkan Kızılay farklı rollerde oynamak istediği gerekçesiyle Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümlerinde oynamayı kabul etmemişti.

FURKANM KIZILAY KİMDİR?

FURKANM KIZILAY KİMDİR?

Çocuklar Duymasın ile yıldızı parlayan Furkan Kızılay, 30 Kasım 1990'da İstanbul-Şile'de doğdu. 

Furkan Kızılay, Kadir Has Üniversitesi Sistem Mühendisliği'nden mezun oldu.

İyi bir tenis oyuncusu olan Furkan Kızılay, sinema filmleri ve TV dizilerinin yanı sıra reklamlarda da rol aldı.

Oyunculuğunun yanı sıra müzikte de kendisini gösteren Furkan Kızılay, 2009 yılında "Aşksın Sen" adlı albümünü çıkardı. 

2010'da çekimlerine yeniden başlanan Çocuklar Duymasın dizisinde Emre (Havuç) karakterini canlandırdı. 

Survivor 2017'nin hırsılı yarışmacılarından olan ve adaya 19. haftada veda eden Furkan Kızılay şöyle konuşmuştu:''Nasibim buraya kadarmış. İyi ki bu yaşımda buraya gelmişim. Halkımız böyle taktir etmiş. Ben değil Sabriye ve İlhan'ın burada kalması gerekiyormuş. Sesimi titreten Sema ablam ve Serhat abim oldu. Biz yeri geliyordu kavga ediyorduk ama Serhat abiye kalbimdeki sevgim bambaşka. Belki aynı anne babadan değiliz ama Serhat abi benim abim bundan sonra. Sema abla öyle. İlhan abi babam gibi. İnşallah Kıbrıs'ta şampiyon bu üç isimden biri olacak. Dönüşte hayallerimi gerçekleştireceğim. Onların temellerini burada attım.''

Özel hayatını çok fazla göz önünde tutmayan Furkan Kızılay, Instagram hesabı üzerinden sevgilisiyle çekilmiş fotoğraflarını paylaşıyor.

İşte Furkan Kızılay'ın sevgilisi: