Hayat kadınına şiddet uyguladı

Hollywood'un ünlü oyuncusu Charlie Sheen, ABD'nin New York kentinde bir otel odasında birlikte olduğu hayat kadınına şiddet uyguladığı gerekçesiyle gözaltına alındı ve ardından psikiyatri kliniğine yatırıldı

28 Ekim 2010, Perşembe 10:23
A A

New York’un ünlü Plaza Oteli’nde konaklayan Sheen’in, sabaha karşı odasına bir hayat kadınıyla gittiği ve daha sonra çıkan kavgada mobilyaları kadının üzerine fırlattığı belirtildi.

O oyuncunun aşırı derecede alkol ve kokain kullandığı öne sürüldü. Bir görgü tanığı, ismi açıklanmayan kadının banyoda çırılçıplak bir halde çığlık attığını, bunun üzerine otel görevlilerinin olaya müdahale ettiğini söyledi. Sheen’in sözcüsü Stan Roselfield ise ünlü aktörün aldığı ilaçlara alerjik reaksiyon gösterdiği için bu şekilde davrandığını açıkladı.

Polis, Sheen’in hakkında herhangi bir şikâyet olmadığı için tutuklanmadığını, ancak kendi rızasıyla psikiyatri kliniğine götürüldüğünü belirtti. Olay sırasında Sheen’in daha önceki eşi Denise Richards’ın da çiftin iki çocuğuyla birlikte otelin başka bir odasında uyuduğu belirtildi.

VUKUATLARI SAYMAKLA BİTMİYOR

Dünyanın en çok kazanan oyuncularından biri olan Sheen, geçen yıl eşi Brooke Mueller Sheen’e de şiddet uyguladığı gerekçesiyle gözaltına alınmıştı. Ünlü oyuncunun eşi Colorado’da ailece tatil yaparken polisi aramış ve Sheen’in boğazına bıçak dayayarak kendisini tehdit ettiğini ihbar etmişti.

Suçlu bulunan aktör, 30 gün boyunca rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştü. Sheen 1996’da da kız arkadaşına şiddet uygulamıştı. Sanatçı, 1998’de ise aşırı doz kokainden hastaneye kaldırılmış ve bir süre rehabilitasyon merkezinde tedavi görmüştü.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;