Hayranıyla evlenmiş ünlü isimler

Ünlüler her zaman kendi dünyalarından bir isimle evlenmiyor. Baz ünlüler var ki aşkı hayranlarında buluyor. İşte hayranlarıyla evlenen ünlü isimler 

08 Eylül 2017, Cuma 09:00
A A
Tarkan-Dilek Pınar

Tarkan-Dilek Pınar

Tarkan, fanı olan Dilek Pınar’la 2010 yılında bir konserinde fotoğraf çekiminden sonra sık sık bir araya gelmeye başladılar. Güzel bir arkadaşlık kuran ikilinin kısa zaman sonra arkadaşlıkları aşka dönüştü. Çift, 9 Nisan Cuma günü Tarkan'ın Tarabya’daki lüks villasının bahçesinde gerçekleşen tören ile dünya evine girdi.  

Tom Cruise-Katie Holmes

Tom Cruise-Katie Holmes

37 yaşındaki ünlü aktrist Katie Holmes’un gençlik hayali Tom Cruise’la evlenmekti. Ünlü bir oyuncu olduktan sonra Cruise ile tanışmayı başaran Holmes, 2006 yılında amacına ulaştı. Ancak ne yazık ki Cruise’un bu üçüncü evliliği de altı yıl sonra sona erdi.

Ebru Şallı-Harun Tan

Ebru Şallı-Harun Tan

Onların evliliğinin mimarı Harun Tan. Çift, Karamürsel mağazalarının ortaklarından Tan'ın planladığı ve kurguladığı bir oyun sayesinde tanıştı. Tan, sahibi olduğu YKM firmasının katolog çekimleri için uzun süredir ilgi duyduğu Ebru Şallı ile çalışılmasını istedi. Ajansı aracılığıyla Ebru Şallı ile anlaştı. Tah, iki gün süren katalog çekimleri boyunca bir an bile setten ayrılmadı. Çekimler sırasında Şallı ve Tan arasında başlayan yakınlık evliliği kadar uzandı.

Ece Yosmaoğlu- Ozan Doğulu

Ece Yosmaoğlu- Ozan Doğulu

Bir Sezen Aksu konserinde hayranı olduğu müzisyen Ozan Doğulu ile kuliste tanışma fırsatı bulan Yosmaoğlu onunla 4 yıl boyunca flört etti. Sonunda çift seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı bir törenle dünyaevine girdi. Çift evlendiklerinde ilk bebeklerini bekliyordu.  

Cash Warren- Jessica Alba

Cash Warren- Jessica Alba

JessicaAlba, Fantastic Four filminin çekimleri sırasında tanıştığı Cash Warren’la 2008 yılında evlendi. ABD’li aktör Michael Warren’ın oğlu olan Cash, hayranı olduğu Alba ile evlendikten sonra yapımcı olarak sektörde çalışmaya devam ediyor.

Anıl İlter-İpek İlter

Anıl İlter-İpek İlter

Anıl İlter eşi İpek İlter ile bir sosyal medya sitesinden tanıştılar. İpek İlter, yakışıklı oyuncuyu ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinin reklamında görüp  “Bu adamla evleneceğim” demiş hemen ardından sosyal medya üzerinden Anıl İlter'e bir mesaj atmış. Mesaja cevap veren Anıl İlter ile mutlu bir yuvanın ilk adımı atılmış.

Nicolas Cage-Alice Kim

Nicolas Cage-Alice Kim

Nicholas Cage, 2004 yılında, 40 yaşındayken üçüncü evliliğini yaptı. Cage kendisinden 20 yaş küçük olan Alice Kim ile Los Angeles’ta Kim’in garsonluk yaptığı bir restoranda tanıştı.

Burak Hakkı -Sema Şimşek

Burak Hakkı -Sema Şimşek

Burak Hakkı ve eşi Sema Şimşek’in ilk karşılaşmaları katıldıkları bir açılışta gerçekleşti. Sonrasında tesadüf eseri, katıldıkları Best Model yarışmasında bir araya geldiler. Yarışma boyunca hiç konuşmadılar ve yarışmadan sonra sürekli defilelerde karşılaşmaya başladılar. Gün geçtikçe aralarında bir aşk doğdu ve 1998 yılında dünya evine girdiler.

Yaşar ve eşi Merve Oğuz'un tanışması bir kitap fuarında gerçekleşmiş. Yaşar eşiyle tanıştığı günü böyle anlatıyor: “Şiir kitabım yeni çıkmıştı, imza günüm vardı. Kız kardeşim de imza gününü kameraya çekiyordu. Merve kitap imzalattı o anda kameraya alınmış. Sonra hayat bizi yeniden bir araya getirdi. Defalarca karşılaştık ve aşk yıllar içinde ortaya çıktı. Sanırım aşk tesadüfleri gerçekten seviyor.”

Elvis Presley- Priscilla

Elvis Presley- Priscilla

Elvis Presley, 24 yaşındayken 14 yaşındaki Priscilla ile tanışır ve 7 yıl sonra onunla evlenir. Herkes gibi Elvis hayranı olan Priscilla, evliliklerinin beşinci yılında Kral’ı karate hocasıyla aldatır ve 1973’de evlilikleri sona erer. Elvis de bundan dört yıl sonra hayata gözlerini yumar.

Christian Bale-Sibi Blazic

Christian Bale-Sibi Blazic

Bale, aktrist arkadaşı Winona Ryder’ın kişisel asistanlığını yapan Sibi Blazic’le 2000 yılında dünya evine girdi. Kendisinden 4 yaş büyük hayranıyla evlenen Bale, iki çocuk sahibi.