Önceki Fotolar

Hayranları pislik içinde yaşayan Katie Price'ı topa tuttu: Domuz gibi yaşıyor

İngiliz televizyon yıldızı ve model Katie Price, Through The Key Hole adlı televizyon programında evini tanıttı. Fakat güzel yıldız için işler istediği gibi gitmedi. Çünkü Katie Price'ın evi pislik içindeydi. Hayranları bu görüntüler üzerine seksi modeli sosyal medyadan topa tuttu

06 Şubat 2018, Salı 09:15
A A

Programın sunucusu Keith Lemon Katie Price'ın havuzunda bir sürü pislik görüntüledi. Ayrıca havuzun dibi yosun tutmuştu.

Gezisine devam eden Keith Lemon, seksi yıldızın at boklarıyla dolu bahçesini de izleyicilere gösterdi. Bu görüntüler büyük tepki çekti.

Katie Price'ın tenis kortunun zemini ise kullanılmamaktan yeşillikler içindeydi. Seksi modelin evini programa açmadan önce temizlememesi kafalarda soru işareti uyandırdı.

Programı izleyen seyirciler Twitter'dan Katie Price'ı küfür yağmuruna tuttular. Bazı kullanıcılar 'Katie Price domuz gibi yaşıyor' yazarken bazıları 'Bok deliğinde yaşıyorsun. Evini temizle! uyarıları yaptı.

Katie Price ise görüntülerden sonra evinde film çekimi olduğunu ve evi bu şekilde bırakanın film ekibi olduğunu belirterek kendini savundu.

39 yaşındaki İngiliz şarkıcı ve model geçtiğimiz günlerde de güzellik salonunda çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaşmıştı. Estetik cerrahını eleştiren Price, "Kahrolası doktor, yüzümü mahvetti. Başka insanlar bana benzemeye çalışırken, benim yüzüm kötü estetik operasyon yüzünden mahvoldu" ifadelerini kullanmıştı.

17 yaşından beri toplam 22 kez estetik operasyon geçiren ünlü isim, görüntüsü bozulan yüzünü düzelttirmek için bir kez daha estetik kliniklerin kapısını çalacağa benziyor.

Katie Price aynı zamanda bir grid kızı olarak kariyerine başlamıştı. Bilindiği gibi ik igün önce grid kızları Formula 1'den çıkartılmıştı.