Hayranları Williams'ı unutmadı

Hollywood'un ünlü yıldızı Robin Williams'ın hayatını kaybetmesinin ardından, Boston'da yaşayan bir hayranı, 'Good Will Hunting' filminin sahnelerinin çekildiği bankı çiçekler ve filmde yer alan repliklerle süsledi

12 Ağustos 2014, Salı 10:45
A A

Hollywood'un ünlü yıldızı Robin Williams'ın hayatını kaybetmesinin ardından, Boston'da yaşayan bir hayranı, 'Good Will Hunting' filminin sahnelerinin çekildiği bankı çiçekler ve filmde yer alan repliklerle süsledi.

1997 yapımı Good Will Hunting (Can Dostum) isimli filmde Robin Williams, çok zeki bir gencin hayatını düzene sokması için ona yardımcı olan bir psikolog olarak seyirciyle buluşmuştu.

Robin Williams, Matt Damon ve Ben Affleck'le beraber rol aldığı Good Will Hunting filmimdeki rolüyle yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar'a uzanmıştı.

Filmde yer alan replikleri yere yazan 29 yaşındaki Nick Rabchenuk, filmde Damon ile Williams'ın diyaloglarının gerçekleştiği banka çiçek de bıraktı.

Buzzfeed'e konuşan Rabchenuk, bankta çekilen sahnenin, son 50 yılın en iyi sahnelerinden biri olduğunu belirtti. Rabchenuk'un ardından, diğer Robin Williams hayranları da bölgeye geldi.

'Sen gerçekten kaybetmenin ne demek olduğunu bilmiyorsun, çünkü bu sadece bir şeyi kendinden daha çok sevdiğinde ortaya çıkar.'