Hazım Körmükçü TRT dizisinin kadrosundan çıkarıldı mı?

Sunucu sevgilisi Zeynep Tandoğan'a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Hazım Körmükçü'nün TRT'de yayınlanacak dizinin kadrosundan çıkarıldığı öne sürüldü

13 Haziran 2018, Çarşamba 18:20 Son Güncelleme: 13 Haziran 2018, Çarşamba 18:26
A A

Hazım Körmükçü, 14 yıldır evli olduğu şarkıcı Hilal Özdemir'den ayrıldıktan sonra 2016 yılında Zeynep Tandoğan'la ilişki yaşamaya başladı.

Çift, 30 Mayıs'ta nikâh masasına oturacaktı ancak şahitleri Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'nin kongresi nedeniyle törene katılamayacağı için nikahı ileri bir tarihe ertelemişti.

Ancak, Hazım Körmükçü, evlilik planları yaptığı Zeynep Tandoğan’a şiddet uyguladı.

(Zeynep Tandoğan)

Darp raporu alan ünlü spiker, polise giderek oyuncudan şikayetçi oldu. Zeynep Tandoğan'ın şikayeti üzerine Hazım Körmükçü de karşı dava açıp şikayetçi oldu. 

TRT'DEN HAZIM KÖRMÜKÇÜ'YE VETO!

İddialara göre Körmükçü, sevgilisini feci şekilde darp ettiği olay sonrası hemen anlaşma yaptığı TRT'nin 'Ege'nin Hamsisi' dizisinin ekibinden çıkarıldı. Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizideki Nuri rolü için anlaşan Körmükçü'nün yerine gelen oyuncu da belli oldu.

Filiz Ekinci'nin yazdığı dizideki Hazım Körmükçü'nün canlandırdığı Nuri rolü Hakan Bilgin'in oldu.

Karadenizli ve Egeli iki ailenin renkli hikâyesi ekrana taşıyan "Ege'nin Hamsisi"nde İclal Aydın, Uraz Kaygılaroğlu, Buse Meral, Asuman Dabak, Uğur Çavuşoğlu ve Bestemsu Özdemir gibi ünlü isimler rol alıyor.

HAZIM KÖRMÜKÇÜ KİMDİR?

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Hazım Körmükçü, 30 Ocak 1965 yılında doğdu. Tiyatrocu bir aileden gelen sanatçı, Darülbedayi'nin önemli oyuncularından Hazım Körmükçü'nün torunudur. Ayrıca kız kardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü de oyuncudur.

2003 yılındaTürk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir ile hayatını birleştirdi ancak bu evlilik 2015’te sona erdi. İlk evliliğinden iki kız çocuğu olan Hazım Körmükçü, 2017 yılında Fenerbahçe TV spikerlerinden Zeynep Tandoğan ile nişanlandı.

Hazım Körmükçü'nün Zeynep Tandoğan ile arasında 17 yaş fark bulunuyordu.

ZEYNEP TANDOĞAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Zeynep Tandoğan Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü'nden mezun.

Almanca ve İngilizce bilen spiker, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Babası Sait Tandoğan Fenerbahçe Spor Kulübü'nde bir dönem asbaşkan olarak görev yaptı. 2007 yılında babasını yitirdi. Annesi ise uzun seneler bir bilişim sektöründe üst düzey yöneticilik yaptı.

Sanat ve sporun aileden gelen bir tutku olduğu belirten Zeynep Tandoğan Show Tv ekranlarında staj yaptı ardından FB TV kuruluş kadrosunda yer aldı.

Okuldaki Fener isimli ilk programı ile sunuculuk kariyerine adım attı ardından Gençler Konuşuyor, Günce, Fenerli Ünlüler, Maç Keyfi ve Fenerbahçe Kurumsal isimli programları hazırladı ve sundu.

Ayhan Tumani ile 2009 yılında evlendi ve bu evliliğinden Can Taha isminde bir oğlu oldu.

Objektif isimli programın editörlüğü Beyaz Tv ekranlarında sürdürdü. 


Bu haberi de okudularHazım Körmükçü nişanlısı Zeynep Tandoğan'ın yüzünü kan içinde bıraktı! (Zeynep Tandoğan kimdir?)


Bu haberi de okudularHazım Körmükçü, şiddet uyguladığı Zeynep Tandoğan ile canlı yayında yüzleşti

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;