Hem gezip hem para kazanabileceğiniz meslekler

Para kazanmak her zaman sıkıcı ofislere kapanmak anlamına gelmeyebilir... Özellikle gençseniz ve para kazanırken bir yandan da dünyayı dolaşmak ve eğlenmek istiyorsanız bu galerideki öneriler tam size göre

13 Mart 2018, Salı 16:25
A A
Dil öğretmenliği

Dil öğretmenliği

Birçok kurum, dil bilen kişileri dünyanın birçok ülkesine götürüp oradaki insanlara 1 yıllığına dil öğretiyorlar. Siz de bu kurumlarda öğretmen olabilir ve her yıl başka bir ülkede çalışabilirsiniz.

Hostellerde çalışabilirsiniz!

Hostellerde çalışabilirsiniz!

Farklı yerlerdeki bu küçük oteller birçok gezginin çalışmasına sıcak bakar. Hem gezip hem de iyi paralar kazanabilirsiniz.

Fotoğraf çekin!

Fotoğraf çekin!

Evet! Stok fotoğrafçılığı denen bir dal var ve çektiğiniz fotoğrafları buralarda satabilirsiniz. Hem gezin hem çekin!

Blogger

Blogger

Blogger olmak çok kolay. Blog yazmak önce sizi biraz zorlasa da belli bir kitleyi yakaladıktan sonra sadece gezip, gördüklerinizi yazıp para kazanabilirsiniz. 

Bazı Havayolu şirketleri, şubelerini denetlemek için birini tutar. O olun!

Bazı Havayolu şirketleri, şubelerini denetlemek için birini tutar. O olun!

Her havayolunda böyle görevliler bulunur. Gizlilerdir. Uçaktaki hizmeti ve her şeyin normal olup olmadığına bakarlar. Aynı zamanda seyahat ederler.

Editör

Editör

Her hangi bir sitenin içeriklerinden sorumlu editör olabilirsiniz. İnternet neredeyse işiniz oradadır. Güzel değil mi?

Hostes

Hostes

Belirli sınavları geçtikten sonra bir hostes olup farklı ülkeleri hem gezip hem de yolculuk ederken para kazanabilirsiniz.

Cruise gemilerinde çalışabilirsiniz!

Cruise gemilerinde çalışabilirsiniz!

Bu gemiler karadan ayrılır ve birçok ülkeye doğru uzun yolculuklara çıkar. Bu gemilerde çalışarak sacece 2-3 aylık maaşınızla Türkiye'de bir araba alabilirsiniz.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.