Hem kendine hem tasarımlara güveni tam!

Büyük beden model Ashley Graham’dan, yeni iç çamaşırı koleksiyonu için seksi tanıtım!

06 Temmuz 2017, Perşembe 13:55
A A

Girişimci, yazar, vücut aktivisti, moda dünyasındaki sınırları yıkıp atan süper model, 29 yaşındaki Ashley Graham; Montreal merkezli büyük beden markası ‘Addition Elle’ ile birlikte ortaya çıkardığı 14. iç çamaşırı koleksiyonunu bugün tanıttı.

‘Ashley Graham’dan Mor Yağmur’ (Purple Rain by Ashley Graham) isimli koleksiyonda, fiyatları 30 bin ila 95 bin dolar arasında değişen 8 ayrı tasarım bulunuyor.

En çok aranan büyük beden model olan Ashley Graham; ‘Addition Elle takımıyla birlikte iç çamaşırı dünyasındaki evrime devam ettiğimiz için çok heyecanlıyım. Birçok sezon birlikte kadınlar için istenilen iç çamaşırını tasarlamak için çok çalıştık.

Yeni seksi koleksiyonumuz ‘Ashley Graham’dan Mor Yağmur’la küresel anlamda modayı belirleyeceğimizden eminim’ şeklinde yeni koleksiyonuna duyduğu heyecanı ve güveni anlattı.

Graham, diğer 13 koleksiyonundaki başarısının ardından, son tasarımında da cesaretini konuşturmuş ve seksi bir çizgi yakalamış. Tasarımlar siyah danteller ve filelerle detaylandırılmış, morun kışkırtıcı tonuyla seksi ve güçlü bir görünüm kazandırılmış.