'Hepimiz Rüştü'yüz'

Beşiktaş'ın tecrübeli yıldızı Yusuf Şimşek, Denizli maçında taraftarın tepki gösterdiği kaleci Rüştü'ye tam destek verdi

05 Ekim 2009, Pazartesi 05:00
A A

Denizlispor maçında taraftarların büyük tepki gösterdiği ve top ona her geldiğinde yuhaladığı kaleci Rüştü Reçber’e Beşiktaş’ın tecrübeli futbolcusu Yusuf Şimşek’ten destek geldi.

“Hepimiz Rüştü’yüz” diyen tecrübeli yıldız, “Rüştü kariyerini ispatlamış bir kaleci. Onun klası tartışılmaz. Sonuna kadar arkasındayız. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli’nin söylediği gibi, sadece başarıları değil, başarısızlıkları da paylaşmak gerekir.

Taraftarın kötü günümüzde yanımızda olması gerekir. Ligde henüz kaybedilmiş hiçbir şey yok. Her şeyi zaman gösterecek. Önemli olan sezon sonunda ilk sırada yer almak” dedi.

Bu arada milli file bekçisi Rüştü ise “Denizlispor maçında oynamayı ben istedim. CSKA Moskova maçı için kendimi suçlayamam. Taraftarlarımız tepki gösterdi, ders aldık. Bundan sonra bizi desteklesinler. Önümüzde uzun bir süre var.

Bu köprünün altından daha çok sular akar. Şampiyonluk yarışına havlu atmadık. Şampiyonlar Ligi’nde de iddialıyız. Ancak futbolun doğasında bu da var” diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;