Hepsi aşk için

Sevgililer Günü'ne sayılı günler kaldı. Tüm hazırlıklar aşk için. Ama siz hala hediyenizi seçemediniz mi? Öyleyse buyurun yazımızı okuyun. Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz ile sizin için seçtik

04 Şubat 2018, Pazar 05:00
A A
“Aşkın sadece ‘seni seviyorum’ demekten fazla bir şey olduğunu, aşkını istediğim kadar aşkını hak etmeyi de istediğimi anlıyor musun?”

Simone de Beauvoir / Nelson Agren “

Bunca yıldır size hem yoldaş hem de kalbinizde bir köşe olmamın değerini anlatabilecek kelime bulamıyorum. “

Winston Churchill / Clementine Churchill

“Benim için mutluluk senin yanın. Zihnimde sürekli olarak senin dokunuşların, gözyaşların ve tutkunla yaşıyorum. Hiç kimse ile mukayese edilmez olan Jozefin güzelliği, kalbimde ve içimde sönmeyen bir alev gibi yanıyor.”

Napoleon Bonaparte / Josephine

Yatağa uzanmış olmama rağmen, bütün hislerim sana yöneliyor, benim Ölümsüz Sevgilim. Metin ol. Beni sev.

Beethoven'dan gizemli ‘Ölümsüz Sevgili’ yeBu yazıyı yazarken yukarıdaki cümlelerin yer aldığı yüzlerce aşk mektubu okudum. Kendi yazdıklarım ve bana yazılanlar da dahil. Yüzyıllar öncesinden bu güne insanoğlunun tek bir derdi var. AŞK. Savaşlar, fermanlar, kılıçlar, kazanılan topraklar AŞK için. Tablolar, besteler, şiirler AŞK için. Zümrütler, yakutlar, elmaslar… HEPSİ AŞK İÇİN

Dünyanın kalbi milyonlarca yıldır aşk diye atarken, aşkın en güzel ve en özel yaşandığı Şubat ayı yine geldi çattı.

Batı’dan Doğu’ya doğru yayılan, her geçen yıl kapsama alanı genişleyen ve gelmesi beklenilen özel günlerden biri olan 14 Şubat için sayılı gün kaldı.

Vitrinler yenileniyor, sokaklar ışıldıyor, kampanyalar düzenleniyor…

Hediyeler seçiliyor, sürprizler hazırlanıyor ve heyecan yükseliyor…

Biz de Aşk Doktoru sevgili Mehmet Coşkundeniz ile birlikte heyecanınıza ortak olmak, sevgiliye seçilecek hediyelerde size yardımcı olmak istedik. The Grand Tarabya Oteli’nde bir buluşma ayarladık. Sevgili Mehmet en şık takımıyla, ben de aşkın rengi kırmızı elbisemle objektif karşısına geçtik. İstanbul’un en güzel manzarasında kahvelerimizi yudumlarken bilgisayarımız önümüzde çiftler için hediye önerilerimizi sıraladık.


AŞK DOKTORU


"HEDİYE SEÇMEK CİDDİ BİR İŞTİR"

Hediye seçmek için zaman ayırın. Son güne sıkıştırmayın. Sevgiliniz özenle yapılmış bir seçim olduğunu hissetsin. Günün baskısından kurtulmak için sevgilinizin ya da eşinizin hoşuna gitmeyecek bir şeyi hediye etmeyin.

Hediye seçmek ciddi bir iştir. Sizi vezir de eder rezil de. Demedi demeyin.

İşlerinizin ya da programınızın yoğunluğu sebebiyle hediye almaya vaktim yok deyip bu günü pas geçmeyin. Size vakit kaybetmeden hediye seçmenizi sağlayacak bir önerim var. Hepsiburada'yı tıklayıp teknolojik aşıklar, heyecanlı aşıklar, eğlenceli aşıklar, romantik ve platonik aşıklar için yüzlerce hediye seçeneğini bir arada bulabilirsiniz. Benim teknolojik aşıklara önerim I phone 8 veya 8 Plus.  


YAĞMUR KALYONCU 


"ÖZEL GÜNLER HATIRLATMA BUTONU GİBİDİR"

“Aşkın ayı mı olurmuş?” “Sevgililer günü de neymiş?” diyenler olacak şimdi.

Cevabım hazır elbet. En son ne zaman “Seni Seviyorum” dediniz sevgilinize, eşinize?

Bir düşünün bakalım. Hepimiz hayat karmaşasında hep en çok sevdiklerimizi ihmal ediyoruz.

Yarına bırakıyoruz onları. Çoğu zamansızlıktan söylenmemiş seni seviyorumların.

Ben özel günleri sevenlerdenim. Zamana bıraktıklarımın zamanının geldiğini hatırlatıyor bana. 14 Şubat Sevgililer Günü, her günün bir öncekinin kopyası olduğu bu zamanlarda sevmeye, seni seviyorum demeye, sevgili için heyecanlanıp onun için sürprizler hazırlamaya, vakit ayırıp onun seveceği hediyeyi almaya ya da yapmaya bir neden bence.

“Sevgi” konusunda söyleyecek sözü olan söylesin, tebessümü olan etsin, yazacak yazısı olan yazsın, bestesi olan yapsın, resmi olan çizsin, hediyesi olan versin, hiç kimse ertelemesin çünkü yarın diye bir şey yok."DOKTOR DERDİME BİR ÇARE. ERKEKLERE HEDİYE SEÇMEK ÇOK ZOR"

Erkekler biraz daha şanslı. Kadınlara verilebilecek hediye seçenekleri çok. Parfüm, ayakkabı, çanta, takı seti… Saymakla bitmez. Kadınlar için eşlerine ya da erkek arkadaşlarına hediye seçme anları ise tam bir kabus. Etkileyici bir önerin var mı?

Aşk Doktoru: Erkeklere hediye seçmek zor görünse de aslında onları etkilemek çok kolaydır. Kadınlar gibi zor beğenmez erkekler. Belli etmesek de bir kadının bizi düşünüp bizim için bir şeyler yapması duygulandırır bizi.

Sevgili Hanımlar! Klasik hediye seçeneklerinden vazgeçemem diyorsanız sevgiliniz ya da eşiniz için saat iyi bir tercih. Hem kullanışlı hem romantik hediyeler kategorisinde hala üst sıralarda.

Paketin üzerine beraber geçecek güzel zamanlar için bir de not düştünüz mü iş tamam. Hepsiburada’yı tıklayarak farklı markaların saat modellerini inceleyebilirsiniz.


YAĞMUR KALYONCU


"PAYLAŞACAĞINIZ ANLAR YARATIN"
Alışılmışın dışında farklı bir şeyler yapmak isteyenlerden misiniz? Önerim beraber paylaşabileceğiniz anlar yaratmanız. Mesela müzik dinlemeyi seviyorsanız pikap ve plak hiç fena olmaz değil mi? Aşkınızı anlatan bir şarkının plaktan size eşlik ettiği romantik bir akşam yemeği ikinizi de mutlu edecektir.

Nerden bulacağım diye düşünmenize de gerek yok. Hepsiburada’yı tıklayarak romantik aşıklar kategorisinden satın alabilirsiniz.


AŞK DOKTORU


"KADINLAR IŞILTIYI SEVİYOR"

Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok diyorum ben. Kadınları en mutlu eden hediyeler arasında takı/mücevher geliyor. Yapılan anketlerin sonuçları da bu söylediğimi destekliyor. Çünkü kadınlar ışıltıyı, gösterişi seviyorlar. Amaç sevgiliyi mutlu etmekse bir kadına alınabilecek en güzel hediyelerden biridir değerli taşlarla işlenmiş bir kolye veya yüzük.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;