Her şey Mourinho'ya bağlı

Real Madrid'in tecrübeli iki futbolcusu Raul ve Guti, Jose Mourinho'nun teknik direktör olarak gelecek olmasından dolayı takımdan ayrılma kararlarını değiştirdiler

Çarşamba, 26 Mayıs 2010 - 11:52

Her şey Mourinho'ya bağlı

İspanyol basınında yer alan haberlerde, Real Madrid ile 1’er yıllık daha sözleşmeleri olan, ancak sezon içinde kulüp yönetimiyle yaptıkları ilk görüşmeler sonrasında ayrılacakları yönünde haberler çıkan Raul ve Guti’nin karar değiştirdikleri, yeni teknik direktör olarak gelmesi beklenen Mourinho’yu bekledikleri iddia edildi.

Raul’un kararını tatil sonrasına erteleyerek, ilk olarak Mourinho ile görüşmeyi daha sonra son kararını vermeyi istediği belirtildi.

Real Madrid spor direktörü Jorge Valdano ile dün bir görüşme yapan Guti’nin de Raul gibi Mourinho’yu beklediği, Portekizli teknik adamın görüşüne göre geleceğiyle ilgili kararını vereceği yazıldı.

"HER ŞEY HAVADA"

Geçtiğimiz haftalarda, Real Madrid’ten ayrılacağını kesin bir dille açıklayan Guti bu kez, "Her şey havada. Madrid ile 1 yıllık daha sözleşmem var ve hayatta ne olacağı bilinmez. Şu anda önceliğim burda oynamaya devam etmek" dedi.

Bu arada Real Madrid kulübünün, Guti için başka bir kulüpten tek bir teklif dahi almadığı belirtildi.

AA