Herkes bu kasetin peşinde

Heidi Montag ve Playboy güzeli Karissa Shannon'un kamera karşısına geçtiği seks kaseti paylaşılamıyor

17 Eylül 2010, Cuma 16:47
A A

Şu sıralar silikonları ve frikikleriyle gündemde olan The Hills dizisi oyuncusu Heidi Montag'ın, Playboy güzeli Karissa Shannon ile birlikte kamera karşısına geçtiği 'seks kaseti' paylaşılamıyor. İki güzel kadının sevişme görüntülerini içerdiği iddia edilen kaset, Heidi Montag'ın boşandığı kocası Spencer Pratt tarafından çalınmış ve Karissa Shannon, Pratt'in kaseti geri iade etmemesi halinde dava açacağını açıklamıştı.

SERVET DEĞERİNDE

Paris Hilton, Kendra ve Kim Kardashian'ın seks kasetlerini piyasaya sürerek servet kazanmalarının ardından, ABD'deki birçok 'yarı ünlü' bu yöntemle servet edinme yoluna giderken, Montag ve Shannon'in filminin de piyasaya sürmek üzere çekildiği iddia edilmişti.

Kaseti bu kadar değerli hale getiren ise porno film devi Vivid'in patronu yorumu oldu. Filmi piyasaya sürmek için altı sıfırlı bir teklifle ikilinin kapısını çalan Steve Hirsch, izlediği filmi "Bugüne kadar gördüklerimin en iyisi" olarak nitelendirmesi, merak katsayısını iyice artırdı.Hirsch ayrıca bu filmin hemen ardından Karissa Shannon'ın erkek arkadaşıyla birlikte çektiği bir başka filmi de piyasaya süreceklerini açıkladı. (HaberTürk)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;