Herkesin gözü onlarda

Bursaspor'un ligde gösterdiği performans Sercan Yıldırım, Volkan Şen ve Ozan İpek gibi isimlerin transferin döneminin gözdesi olmasına neden oldu

30 Aralık 2009, Çarşamba 16:32
A A

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Koç, bu sezon gösterilen başarının ardından kadroda yer alan oyuncuların diğer takımların dikkatini çekmeye başladığını söyledi.

Gelen transfer tekliflerinin ne denli iyi bir kadroya sahip olduklarının önemli göstergesi olduğunu ifade eden Koç, yalnız bunda Bursaspor’un ne kadar büyük bir camiaya sahip olduğunun da gözden kaçmaması gerektiğini kaydetti.

Koç, takımdaki 5-6 futbolcularına çok ciddi teklif gelmesinin kendilerini mutlu ettiğini dile getirerek, "Sercan, Volkan, Ali Tandoğan, İbrahim ve Muhammed’e teklifler biliniyor. Diğer birçok oyuncumuzun da taliplisi var. Bu bizi ancak mutlu ediyor. Futbolcularımız da gelen tekliflerle daha fazla motive oluyorlar" diye konuştu.

Yönetim olarak, "Futbolcu sat, para kazan" mantığını gütmediklerini, öncelikle takımın başarısını düşündüklerini vurgulayan Koç, şunları kaydetti: "Biz, mevcut kadroyu korumak düşüncesindeyiz. Oyuncularımızı satmak gibi bir düşüncemiz yok, ancak ’hayır’ diyemeyeceğimiz bir teklif gelirse değerlendiririz.

Bir de eski futbolcumuz Sinan Kaloğlu’nun, geçen hafta ’Türkiye’ye dönersem oynayacağım tek takım Bursaspor olur’ açıklaması var. Bu da Bursaspor’un ne denli büyük bir kulüp olduğunun en önemli göstergesi."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;