Heyecanla beklenen dizide neler olacak?

Uzun zamandır merakla beklenen “Fatmagül'ün Suçu Ne” bu akşam Kanal D'de başlıyor

Perşembe, 16 Eylül 2010 - 10:28

Heyecanla beklenen dizide neler olacak?

Beren Saat ve Engin Akyürek’in başrolleri paylaştığı “Fatmagül’ün Suçu Ne?” tecavüz mağduru bir genç kızın dramını anlatıyor. Fatmagül bir sahil kasabasında, ağabeyi Rahmi ve yengesi Mukaddes’le birlikte yaşar.

İŞTE FATMAGÜL'ÜN TECAVÜZLERİ!

Askerden yeni dönen nişanlısı Mustafa ile evlenmek için de gün saymaktadır. Mustafa ise ona dokunmaya bile kıyamamakta, birlikte oturacakları evi kendi elleriyle yapmaktadır.

KARANLIK ÇÖKERKEN

Kerim de yakın kasabadandır. Babası o daha çok küçükken bir başka kadın için annesini terk etmiş, durumu kabullenemeyen annesinin intiharıyla yapayalnız kalmıştır. Yörenin şifacısı Ebe Nine’nin sahip çıktığı Kerim, onu hem anne hem abla bilmiştir. Kerim bir demir atölyesinde çalışmaktadır ve yazları, çocukken birlikte oynadıkları, ama şimdi büyük şehirlerde yaşayan, ilkokul arkadaşları Selim, Erdoğan ve Vural’ın yolunu gözlemektedir.

Yazın güneşli günleri, Fatmagül’ün üzerine çöken dört gölgeyle birlikte kararır. Selim’in, babasının baskısıyla nişanlandığı gece, sabaha kadar içen dört arkadaşın yolu, nişanlısını denize uğurlamak üzere evden çıkan Fatmagül’le kesişir. Kuytu kayalıklarda, şakayla başlayan kovalamaca, ömür boyu peşlerinden gelecek bir utancın kaynağı olacaktır.

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle

 

'Fatmagül’ün Suçu Ne' dizisinin tam kadrosu sonraki sayfada...

KÜNYE

Yapım: Ay Yapım ;
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Hilal Saral
Senaryo: Ece Yörenç - Melek Gençoğlu
Sanat Yönetmeni: Nilgün Nalçacı
Müzik:Toygar Işıklı
Görüntü Yönetmeni: Hüseyin Tunç
Oyuncular: Beren Saat (Fatmagül), Engin Akyürek (Kerim), Sumru Yavrucuk (Ebe Nine), Musa Uzunlar (Reşat), Murat Daltaban (Münir), Fırat Çelik (Mustafa), Buğra Gülsoy (Vural), Kaan Taşaner (Erdoğan), Engin Öztürk (Selim), Deniz Türkali (Perihan), Seda Güven (Meltem), Veda Yurtsever İpek (Ender), Esra Dermancıoğlu (Mukaddes), Bülent Seyran (Rahmi)

2