'Hiç pişman değilim'

Haluk Bilginer, Zuhal Olcay'dan boşanıp Aşkın Nur Yengi ile evlendiği dönemi ilk kez anlattı

12 Ekim 2009, Pazartesi 05:00
A A

‘Kimseyi suçlayamam’
Haluk Bilginer ile Zuhal Olcay’ın 12 yıllık evliliği 2004’te bitmişti. Çünkü Haluk Bilginer, Aşkın Nur Yengi’ye aşık olmuştu. Haluk Bilginer-Aşkın Nur Yengi 2005’te evlendi. Nazlım adını verdikleri kızları 3 yaşında.

Zuhal Olcay ile ilgili bugüne kadar sessiz kalan Haluk Bilginer ilk kez konuştu. Bilginer “Kolay değildi. İlişkimiz 16 yıl sürmüştü. Bazen çiftler arasında devam eden planlar örtüşmüyor. Senin çok özlediğin bir şeyi karşı taraf istemiyor. Kimseyi suçlayamaz ve zorlayamazsın. Bir an geliyor başka türlü yaşamak istiyorsun” dedi.

‘Yarın ölsem bile rahatım’
Haluk Bilginer sözlerine şöyle devam etti: Gün gelir, bir anda başka birine aşık olabilirsin. Bunu nasıl engelleyebiliriz ki? Ne yapacağız o zaman! Ya saygısızlık edip kendimizden bile utanıp yalan söyleyeceğiz. Ya da gerçeği yaşayacağız. Ben elimden geldiğinde gerçeği yaşadım.

Yarın öleceğimi bilsem de rahatım. Çünkü pişman değilim. Kendime hiç yalan söylemedim. Birlikte yaşadığım insanlara da yalan söylemedim. İstediğim gibi yaşadım. Haluk Bilginer “3 yaşındaki kızım Nazlım ve eşim Aşkın Nur ile gerçek anlamda ikinci baharımdayım” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;