Hırsızlar dalga geçti

İstanbul'da komedi filmlerine benzer bir hırsızlık olayı yaşandı. Market işçilerinin yaklaştığını duyan hırsızlar önce kaçtı; işçiler polis çağırmaya gidince geri dönüp malları çaldı

28 Mart 2011, Pazartesi 15:32
A A

Şaka gibi hırsızlık olayı İstanbul Bahçelievler'de bir markette meydana geldi. Üç hırsız, gece kapısını kırarak girdikleri bir marketin kasaları üzerinde bulunan sigara dolaplarını boşaltmaya başladı. Hırsızlardan biri dolapları boşaltırken diğerleri sigaraları dışarı taşıdı.

Hırsızların ikinci kasanın üzerindeki sigara dolabını boşalttıkları sırada marketin fırın bölümünde çalışan işçiler gürütüyü duyarak kasaların bulunduğu bölüme geldi. 2 işçi, kasaların yanında hırsızlarla karşılaştı.

Adobe Flash Player Yükle

 

HIRSIZLARIN PİŞKİNLİĞİ ŞAŞIRTTI

İşçiler, ellerindeki fırça saplarıyla hırsızları kovaladı. Hırsızlar, dolaplardan boşalttıkları sigaraları alamadan kırdıkları kapıdan marketi terk etti. Hırsızların kaçtıkları gören işçiler telefon etmek için tekrar fırın bölümüne gitti. Bu sırada, 3 pişkin hırsız kasaların üzerine sigaraları almak için tekrar markete girdi.

6 bin lira değerindeki sigaraları alan hırsızlar tekrar kaçtı. Hırsızların sesini duyan işçilerse bu sefer hırsızların peşinden gitti. Fakat şüpheliler sigaralarla birlikte izlerini kaybettirmeyi başardı. Marketin güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri hırsızların peşinde.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;