Hoca, Hülya'yı ağlattı

Hülya Avşar'ın Habertürk'teki 'Hülya Avşar Soruyor' programına konuk olan Yaşar Nuri Öztürk, Avşar kızını ağlattı

07 Ekim 2009, Çarşamba 05:00
A A

'AKP'YE YAĞCILIK YAPMA
Hülya Avşar programının ilk dakikalarında Yaşar Nuri Öztürk’e, Fethullah Gülen hakkında ne düşündüğünü sordu. Ancak “Size ne bundan?” yanıtıyla donup kaldı.

Avşar’ın “Gerçekten ne düşünüyorsunuz? Kötü bir soru mu oldu?” diye ısrar etmesi üzerine Yaşar Nuri Öztürk, “Niye Muro hakkında sormuyorsun da Fettullah Gülen hakkında soruyorsun?” diye Hülya Avşar’ı tersledi. Ardından Hülya Avşar’ı AKP’ye yağcılık yapmakla suçladı.

SESİ TİTREDİ GÖZLERİ DOLDU
İktidara yönelik sert eleştirilerde bulunan Yaşar Nuri Öztürk “Tayyip Erdoğan zurnanın son deliği” deyince gerginlik iyice arttı.

Avşar “Tayyip Bey’den sonra birilerinin gelmesi zor. Bana uzak geliyor” deyince Yaşar Nuri Öztürk “Bak yine mesaj vermeye başladı. Siz Tayyip Erdoğan’ı konuşun ben gidiyorum” diyerek canlı yayını terk etti.

Ne yapacağını bilemeyen Hülya Avşar “Hep bana bunu yapıyorlar” dedi. Sesi titredi, gözleri doldu.

MURO DA KANALI TERK ETTİ
Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç ile baş başa kalan Hülya Avşar yayın aksadığı için kameraya dönüp “Kısa bir reklam arası veriyoruz” dedi.

Bu sırada kuliste bekleyen diğer konuk ‘Muro’ lakaplı Mustafa Üstündağ “Programa tek çıkacağımı sanmıştım. Gördüm ki öyle değilmiş. Çıkmıyorum” dedi.

Avşar’ın ‘Lütfen kal’ demesine aldırmadan kanalı terk etti. Reklam sonrası programı bitirilen Hülya Avşar sinirden titredi. Kanal yönetimi Avşar’ı zor sakinleştirdi.

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.