Hollywood'un kamera karşısında en kötü öpüşen ünlüleri

Siz filmlerdeki romantik sahnelerden hoşlanıyor olabilirsiniz. Ama bazen o sahnelerde kamera karşısına geçen oyuncular için o anlar cehenneme dönüşebiliyor.

23 Kasım 2017, Perşembe 15:17
A A

Jennifer Lawrence, beyazperdenin en güzel kadınlarından biri olabilir ama bazı rol arkadaşları onu pek de çekici bulmuyor.

Özellikle öpüşme sahnelerinde. Hunger Games (Açlık Oyunları) filmindeki rol arkadaşı Liam Hemsworth de bunlardan biri. Hemsworth, birlikte çektikleri öpüşme sahnesi hakkında şöyle konuşmuştu: "Jennifer çok iyi arkadaşım, onu seviyorum. Ama keşke öpüşme sahnesinden önce sarımsak yemeseydi."

Lawrence, benzer bir sahneyi Passengers filmindeki rol arkadaşı Chris Pratt ile de çekti. Güzel oyuncu bu sahne için ise kamera karşısına geçmeden önce bol bol nane çiğnediğini söyledi.

Angelina Jolie dünyanın en güzel kadınlarından biri ve birçok erkek onunla öpüşebilmek için belki de her şeyini feda eder. Biri hariç!

Jolie'nin Wanted filmindeki rol arkadaşı James McAvoy'un söyledikleri pek de hoş değil.

Aktör, Jolie ile öpüşmeyi "terletici ve hiç de hoş değil" diyerek nitelendirdi.

Tom Cruise'un Görevimiz Tehlike'deki rol arkadaşı Thandie Newton, ünlü aktörle kamera karşısına geçtiği öpüşme sahnesinden hiç keyif almamış.

Newton aktörün öpücüklerini "ıslak" diye nitelendirdi. Güzel oyuncu sahnenin yönetmenin istediği gibi olması için defalarca tekrarlanmak zorunda kalındığını da anlattı.

Harry Potter'ın yıldızlarından Emma Watson'ın öpücüğü ise rol arkadaşı Daniel Radcliffe tarafından "biraz hayvani" olarak nitelendirildi.

Radcliffe "Ben bu öpücüğün yumuşak olacağını sanıyordum. Ama beni kuvvetli bir biçimde öptü" dedi.

Böyle bir öpücük beklemiyordum" diyen Radcliffe "Ama şikayet etmeyeyim. Benim yerimde olmak isteyen 10 binlerce genç erkek vardır elbette" diyerek sözlerini sürdürdü.

Helen Mirren'ın anlattığına göre Harrison Ford kamera karşısında pek de öpüşemiyor. Üstelik Mirren sözlerini "Muhtemelen kamera dışında da öyle" diyerek sürdürdü.

Helen Mirren "Sanırım bu bir tek benimle ilgili değil. Bazen diğer oyuncularla da özel hayatımızda karşılaştığımızda bu konuyu konuşuyoruz. Hepimizin ortak noktası bu sanırım" diyerek eski rol arkadaşını iyice "yerden yere vurdu."

Jason Segal da Hollywood'un pek iyi öpüşemeyen ünlülerinden. Bunu söyleyen de rol arkadaşı Alyson Hannigan.

Üstelik söylentilere göre Hannigan birlikte kamera karşısına geçmeleri gereken öpüşme sahnesinde oynamak da istememiş. Çünkü iddialara göre aktör duman gibi kokuyormuş.

Hayranları üzülecek belki ama Leonardo DiCaprio ile öpüşmek de pek öyle masal prensleriyle öpüşmeye benzemiyor. Bunu da rol arkadaşı Virginie Ledoyen söylüyor üstelik.

The Beach adlı filmde ünlü aktör ile kamera karşısına geçen Ledoyen'e göre DiCaprio'nun öpücüğü tek kelimeyle "kötü."

Ledoyen "Bence Leonardo tatlı bir adam. Ama onu sevgili olarak istemezdim" diye konuştu. Bu arada, Shutter Island'daki rol arkadaşı Michelle Williams'a göre ise Leonardo DiCaprio gayet iyi öpüşüyor.

Sienna Miller da rol arkadaşı James Franco'ya göre pek de iyi öpüşmüyor. Camille filminde birlikte oynayan ikili sadece bir kez öpüşmüşler.

Miller'ın filmdeki rol arkadaşı James Franco'ya göre onunla öpüşmek "eğlenceli" değil.

Keira Knightley'e göre de Orlando Bloom iyi öpüşmeyi beceremiyor. Güzel oyuncu Johnny Depp'in bu konuda daha iyi olduğunu düşünüyor.

Knightley, Karayip Korsanları serisinin gündemde oludğu dönemde bir dergiye verdiği röportajda "Johny Depp kesinlikle kötü değildi" diye konuştu.

Gelelim son dönemin en gözde yakışıklılarından Robert Pattinson'a.... Sevişme sahnelerinde oynamaktan hoşlanmıyor. Çünkü kendini bu tür sahnelerde başarılı bulmuyor Pattinson.

Ama, Bel Ami filmindeki rol arkadaşı Christina Ricci'ye göre Pattinson çok iyi öpüşüyor.

Bu arada Pattinson ile Alacakaranlık serisindeki rol arkadaşı ve sonra gerçek hayatta da inişli - çıkışlı bir ilişki yaşadığı Kristen Stewart, "en iyi öpüşme" ödülünü almıştı.

Bir örnek de son dönemde dünyada giderek popülerleşen Hint sinemasından. Ülkesinin önde gelen dizi oyuncularından olan Ayushmann-Khurana, rol aldığı öpüşme sahnelerinin ön plana çıkarılmasından hiç memnun değil. Hatta karısının da bu tür sahneleri görmek istemediğini belirtiyor. Ancak Ayushmann-Khurana, senaryo gereği bu sahneler için kamera karşısına geçmek zorunda olduğunu belirtiyor.

Yönetmenliğini Oliver Stone'un üstlendiği Savages (Vahşiler) filmi öpüşme ve sevişme sahneleriyle de çok konuşulmuştu. Bu sahnelerde rol alan Blake Lively ve Taylor Kitsch, küvette öpüştükleri sahneyi "münasebetsiz" diye tanımlamışlardı.

Farklı basın kuruluşlarına röportaj veren her iki oyuncu da "Sahne gerçekten tuhaftı. Etrafta kamera arkası ekibi vardı. Bir an önce bitmesini istedik" dedi.