Önceki Fotolar

Hollywood’un mucize kadınlarından genç kalmanın sırları

Yaşlanmak her kadının korkulu rüyası. Ama bazı kadınlar var ki adeta zamana meydan okuyorlar. İşte Hollywood'un beğenilen yıldızlarından gençliklerini korumanın sırları!

24 Ocak 2018, Çarşamba 11:04
A A
Merly Streep

Merly Streep

Yaşayan en büyük kadın oyunculardan olan Merly Streep 68 yaşında. Hemen her rolüyle bütün oyunculuk ödüllerini toplayan güzel oyuncu estetiğe karşı ve formunu haftada 3-4 gün düzenli olarak yüzmeye borçlu.  

Helen Mirren

Helen Mirren

Dünyanın en yetenekli ve başarılı oyuncularından biri olan Helen Mirren, 72 yaşında. Rol aldığı her filmiyle ödüllere damgasını vuran oyuncu formda kalmasını köpeğiyle çıktığı yürüyüşlere, Wii Fit tutkunluğuna ve hayata pozitif bakmasına bağlıyor.  

Julia Louis-Dreyfus

Julia Louis-Dreyfus

57 yaşındaki ünlü komedi oyuncusu Julia Louis-Dreyfus estetik operasyonlardan çok korkuyor. Güzel kalmanın sırrının kendini sevmek ve aslında hepimizin bildiği “bolca su içmek, iyi uyumak, düzenli beslenmek, sigara içmemek ve hayatta kendinizi mutlu edecek şeyleri bulmak” gibi basit formüllerden oluştuğunu söylüyor.

Julianne Moore

Julianne Moore

Her zaman zaman zarafet ve güzellik sembolü olan kızıl saçlı güzel oyuncu 57 yaşında olmasına rağmen mermer pürüzsüzlüğündeki güzel cildini bolca nemlendirerek ve güneşten sakınarak koruduğunu söylüyor.  

Michelle Pfeiffer

Michelle Pfeiffer

  59 yaşındaki güzel aktris bu yıl Darren Aronofsky’nin Anne! Filminde harikalar yaratmıştı.  Oyuncu koşu bandında bolca vakit geçirdiğini ve süt içermeyen glütensiz az yağlı bir diyet uyguladığını söylüyor.  

Salma Hayek

Salma Hayek

51 yaşındaki Meksikalı güzel oyuncu hala kariyerine başladığı günlerdeki kadar güzel. Salma Hayek bunun sırrının yatağa asla makyajlı girmemek olduğunu söylüyor ve ekliyor: “Çok yorgun ve hasta olsam da hatta sarhoş olsam da yüzümü temizlemeden uyumam. Kıyafetlerim üzerimde kalabilir ama makyajım asla.”  

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Oyuncu ve yönetmen Angelina Jolie’nin 42 yaşında hala bu kadar güzel kalmasının sırrı yüzüne havyar sürmesiymiş. Vegan olmayı deneyen ama bunun kendisi için uygun olmadığına karar veren güzel oyuncu Hollywood’a saran yoga çılgınlığına kapılmamış. Bunun yerine düzenli olarak antrenörüyle kickboks yapıyor.

Cindy Crawford

Cindy Crawford

Güzel model artık 51 yaşında ama hala dünyanın en güzel kadınlarından biri. Kadınları yaşlı gösterdiğini düşündüğü için bir süre önce makyaj yapmayı bıraktığını söyleyen Cindy Crawford Zone diyeti uyguluyor ve düzenli pilates yapıyor.  

Halle Berry

Halle Berry

51 yaşında gençlere taş çıkaran aktrist, haftada 4 kez her biri 1 buçuk saat sürmek üzere çoklu kas grubunu aynı anda çalıştıran antrenmanlar yapıyor. Diyabet hastası olan Helle Berry, sebze ve protein ağırlıklı beslenmeye özen gösteriyor. Makyaj yapmadan önce yüzüne gül suyu süren oyuncu bunun cildini gün boyunca nemli tuttuğunu söylüyor.  

Sandra Bullock

Sandra Bullock

53 yaşındaki oyuncu formunu korumak için haftada 6 gün eğitmeniyle kickboks, pilates ve ağırlık antrenmanı yapıyor. Sandra Bullock cildinin güzelliği için de anti-aging ürünlerinden destek alıyor.