Hollywood ünlülerinin uygulaması kolay basit saç hileleri!

Güzellikleriyle ünü tüm dünyaya yayılan birbirinden başarılı bir o kadar da kıskanılası kadar bakımlı duran ünlü isimlerin en büyük sırrını açıklıyoruz! Bakın Hollywood'un güzel isimleri kendiyle özdeşleşen saçlarının bu denli dikkat çekici ve bakımlı görünmesi için neler yapıyor? İşte Hollywood starlarının günlük hayatlarında saçları için kullandığı basit hileler...

10 Ocak 2018, Çarşamba 11:12
A A
Gwyneth Paltrow ve zeytinyağı

Gwyneth Paltrow ve zeytinyağı

Ünlü blog'u "Goopta zeytinyağını kullanışının inceliklerini anlatan yıldızın sırrı şu: Yarım fincan zeytinyağını saç diplerine ve derisine masaj yaparak uyguluyor ve bir gün boyunca saçlarını yıkamıyor.

Ertesi gün saçlarını şampuanladığında solgun saçları hayata dönüyor...

Angelina Jolie ve talk pudrası

Angelina Jolie ve talk pudrası

Seksi yıldız, saçlarına hacim katmak için saç köklerine talk pudrası döküp tarıyormuş.

Nicole Kidman ve kızılcık suyu

Nicole Kidman ve kızılcık suyu

Avustralyalı önlü aktris, kızıl saçlarının rengini, kızılcık suyunda bulunan doğal kırmızı pigmentlerle koruyormuş.

Noémie Lenoir ve yumurta sarısı

Noémie Lenoir ve yumurta sarısı

Kıvırcık saçlarına zeytinyağı ve yumurta sarısıyla bir maske yapıp; bunu gece boyunca saçlarında tutan yıldız, saçlarının yumuşaklığını bu maskeye borçlu olduğunu söylüyor.

Cindy Crawford ve bakım kremleri

Cindy Crawford ve bakım kremleri

Uçak seyahatlerinden önce saç bakım kremi sürüp durulamadığı saçlarla yolculuk eden Cindy Crawford, iniş yaptığı yerde saçlarını yıkadığında saçlarının daha yumuşak ve muhteşem olduğunu söylüyor.

Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta-Jones

Korkmayın, alkol problemi yok; sadece saçlarına parlaklık vermesi için bal ve biradan bir maske hazırlıyormuş, hepsi o kadar.

Anja Rubik ve şampuan sonrası

Anja Rubik ve şampuan sonrası

Saçlarınızdaki azıcık bir şampuan kalıntısı, saçınızın matlaşıp elektriklenmesine yeter de artar bile. Çözümse, saçı durulamaya en az dört dakika ayırmanızdır.

Tabii ki saçınız uzadıkça bu süre de artacaktır. Ve sonuç, parmaklarınızın arasından kayıp giden yumuşacık ve parlak saçlar olacaktır.

Demi Moore ve soğuk su

Demi Moore ve soğuk su

Esmer oyuncumuz, saçlarını duruladıktan sonra saç pullarının kapanması ve böylece saçının daha az zarar görmesi için, durulamadan sonra çok kısa bir süre saçlarına soğuk su uyguluyormuş.

Gisele Bundchen ve bakım ürünleri

Gisele Bundchen ve bakım ürünleri

Şampuan sonrası kullandığı ürünleri, saçından tamamen durulamadığını söyleyen ünlümüz, saçlarındaki renk kaybının azlığını buna bağlıyor.

Scarlett Johansson ve karite yağı

Scarlett Johansson ve karite yağı

‘Marilyn Monreo’ olduğu dönemde saçının platin rengini korumak için uyguladığı yöntemi hala kullanıyormuş.

Bir miktar karite yağını saçlarını şampuanladıktan sonra sürüp bekleten oyuncu, durulamadan sonra saçlarının yumuşacık olduğunu ve rengini uzun süre koruduğunu söylüyor.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.