Holosko ve Delgado heyecanı

Beşiktaş'ta Arjantinli Delgado ve ve Slovak Holosko'nun dönüşü için geri sayım başladı

09 Kasım 2009, Pazartesi 15:01
A A

Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Matias Delgado, sezon başında kasık bölgesinden İspanya'da ameliyat olmuş ve sahalardan yaklaşık 4 ay uzak kalacağı açıklanmıştı.

Ağustos ayında başarılı bir operasyon geçiren Delgado, ilk olarak Barcelona'da tedavi görmüş daha sonra Türkiye'ye geri dönmüştü. Bu süreçte sözleşmesi altı aylığına askıya alınan Arjantinli oyuncu, Nevzat Demir Tesislerinde kendisine hazırlanan özel program eşliğinde tedavisini sürdürdü.

Matias Delgado'nun yaşadığı tedavi sürecinin sonuna gelindiği öğrenilirken, Arjantinli futbolcunun 1 hafta içinde topla çalışlamalara başlayacağı ve yaklaşık bir ay sonra da takım arkadaşları ile birlikte antrenmanlara çıkabileceği kaydedildi.

HOLOSKO DA DÖNÜYOR


Öte yandan Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde 30 Eylül tarihde oynadığı CSKA Moskova maçında sağ ayak fibula kemiğinde kırık oluşan Filip Holosko'nun tedavisini başarı bir şekilde sürdüğü ve bir ay içinde sahalara geri dönebileceği kaydedildi.

Siyah Beyazlı takımın diğer sakat oyuncuları Rüştü ve Nihat'ın çarşamba günü kontrolden geçirileceği ve durumları hakkında son açıklamanın yapılacağı kaydelidi.

ÖVÜNÇ ÖZDEM/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;