Hülya Avşar Enes Batur'u teselli etti

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu, Altın Kelebek ödülü geri alınan Youtuber Enes Batur oldu. Avşar, programında Batur'u teselli etti

07 Şubat 2018, Çarşamba 18:35
A A

Altın Kelebek'te en iyi Youtuber ödülünü Enes Batur kazanmıştı. Altın Kelebek jürisi, yayınladığı bir videoda, çocuk istismarı görüntüleri ile büyük tepki çeken Batur'un ödülünü iptal etti

Enes Batur, ödülünü Şeyma Subaşı'nın elinden almıştı. 

HÜLYA AVŞAR TESELLİ ETTİ

HÜLYA AVŞAR TESELLİ ETTİ

Hülya Avşar'ın, Star TV'deki programının bu haftaki konuğu Youtuber Enes Batur'du. Avşar, Altın Kelebek ödülü geri alınan Enes Batur'u;  "Üzülme, benim de güzellik tacımı aldılar." diyerek teselli etti.

Hülya Avşar 1982'de Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği güzellik yarışmasında birinci olmuştu. Evli olduğu ortaya çıkınca tacı alınmıştı.

ENES BATUR KİMDİR?

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur ve Antalya'da yaşamaktadır. Herkes onu Enes Batur olarak bilse de asıl adı Enes Batur Sungurtekin.

Açtığı Youtube kanalında yayınladığı komik videolarla sosyal medyada fenomen olan Enes Batur'un kanalında 6 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

KENDİ FİLMİNİ ÇEKTİ

KENDİ FİLMİNİ ÇEKTİ

Enes Batur henüz 20 yaşında olmasına rağmen hayat hikayesini beyazperdeye taşıdı.'Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?' filmi, ilk 3 günde 454 bin 373 kişi tarafından izlenerek birçok yapımı solladı! Filmin hasılatı 5 milyon 768 bin TL.

ENES BATUR IŞIL CİNMEN RÖPORTAJI İÇİN TIKLAYIN