Hülya Avşar son noktayı koydu

Reklamcı Ali Taran'ın 21 yıllık eşi Selma Taran'dan boşanmasına neden olduğu iddiaları Hülya Avşar'ı kızdırdı!

14 Haziran 2011, Salı 21:21
A A

“Benim konuyla hiçbir alakam yoktur; asla da olmayacaktır”. Ali Taran’ın, 21 yıllık eşi Selma Taran’a boşanma konusunda konuşmaması için protokol imzalattığı öğrenildi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak için mahkemeye başvuran Taran’ın, Avşar’la aşk yaşadığı için ayrılık kararı aldığı dedikoduları ünlü oyuncuyu kızdırdı.

"GİZLİ GİZLİ BULUŞMUYORUZ"

Bilindiği üzere Hülya Avşar ve Ali Taran, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 'Yetenek Sizsiniz' yarışmasında birlikte jüri üyeliği yapmış ve bu süre zarfında haklarında aşk dedikodusu çıkmıştı. O dönemde de bu iddiaları hem Hülya Avşar hem de Ali Taran yalanlamıştı. Ancak ünlü reklamcının eşinden ayrılacağı yönündeki haberler dedikoduları yeniden gündeme getirdi.

AVŞAR ÇOK KIZDI

Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde çıkan "Ali Taran'ın evliliği Hülya Avşar sebebiyle yıkılıyor" şeklindeki haberleri yalanladı. Avşar, Taran ile iddia edildiği gibi gizli gizli buluşup aşk yaşamadığını belirterek "Bu çıkan haber tamamen asılsız olup benim konuyla hiçbir alakam yoktur; asla da olmayacaktır. Bu yönde çıkan haberler tamamen hayal ürünüdür" diyerek yalanladı.

HT MAGAZİN SERVİSİ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;