Hülya Avşar'a acı haber

Erzincan'da yolcu otobüsünün otomobille çarpışması sonucu meydana gelen kazada, otomobildeki 5 kişi öldü

27 Haziran 2011, Pazartesi 10:47
A A

Kars'tan İstanbul'a giden Fahrettin Demir yönetimindeki 34 Turgut Reis 009 plakalı yolcu otobüsü, Erzincan-Sivas karayolunun 19. kilometresi Ahmetli Köprüsü mevkisinde, karşı yönden gelen 34 GA 2151 plakalı otomobille çarpıştı.

Kazada, otomobilde bulunan 5 kişi öldü. Bu arada, kazanın meydana geldiği bölgede bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşımın tek şeritten sağlandığını öğrenildi.

Erzincan'da otomobil ile otobüsün çarpışması sonucu meydana gelen kazada otomobil içerisinde hayatını kaybeden 5 kişinin ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın yakınları olduğu ortaya çıktı.

İstanbul’dan düğünden dönen ve Ardahan’a giden Yasin Avşar(54) yönetimindeki 34 GA 2151 plakalı otomobil aşırı hız ve dikkatsizlik sonucu Kars’tan İstanbul yönüne gitmekte olan Fahrettin Demir idaresindeki içerisinde 11 yolcunun bulunduğu 36 009 Turgutreis özel plakalı yolcu otobüsü ile çarpıştı.

Bölünmüş yol çalışması nedeni ile tek şeride düşen yolda otomobil otobüse çarptıktan sonra orta refüje düştü. Kazada otomobil içinde bulunan ve feci şekilde hayatını kaybeden 2’si kadın 5 kişinin kimlikleri belirlendi.

Ölenlerin ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın yakınları olduğu ortaya çıktı. Kazada sürücü Yasin Avşar (54) eşi Fatma Avşar (51) , çocukları Kenan Avşar (31) ve yakınları Dilek Avşar (38) ile 18 yaşındaki Bayram Kılıç hayatını kaybetti. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;