Hüsnü ile ilgili soruları duymadı

Hüsnü ile ilgili soruları duymadı

02 Ekim 2009, Cuma 18:12
A A

Tahliyesiyle hayata yeniden başlayan Deniz Seki, gazetecilerin sevgilisi Hüsnü Şenlendirici ile ilgili sorularına yanıt vermekten kaçındı.

Cezaevinde bir an olsun yanından ayırmadığı günlüğüyle gazetecilerin sorularını yanıtlayan Deniz Seki, hapishanede geçen 218 günü günlüğüne kaydettiğini ve bunu bir kitap olarak hazırlayacağını söyledi.

Deniz Seki, "Hüsnü Şenlendirici hayatınızda olacak mı?" sorusuna ise yanıt vermedi. Seki daha sonra annesi ve kardeşleri Serkan ve Serdar Seki'yle daha önce de sık sık kafasını dinlemek için gittiği Sapanca'da Zeliş'in Yeri isimli çiftliğe gitti.

Şenlendirici televizyondan öğrenip ağladı

Deniz Seki’nin 2 yıl aşk yaşadığı evli ve 2 çocuk babası klarnetçi Hüsnü Şenlendirici tahliye haberini TV’den öğrenip ağladı. Klarnetçi “Deniz çıkınca eski günlere döneceğiz” diyordu. Ancak Deniz, bu ilişkiyi bitirmişti.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.