İbo acıya dayanabilecek mi?

Pazartesi, 21 Haziran 2010 - 09:42

İbo acıya dayanabilecek mi?

Acı pul biberi ve lahmacun deyince akla gelen isimlerin başını çeken İbrahim Tatlıses, acıya tamamen veda edeceğini açıkladı.

Memleketi Şanlıurfa'ya özgü olan ‘isot’a düşkünlüğü ile bilinen ve sabah kahvaltısında bile sesini açtığı için acı pul biber yediğini her fırsatta dile getiren Tatlıses, York Testi yaptırdıktan beslenme alışkanlıklarını değiştirdiğini dile getirdi.

Sanatçının büyük bir tutkuyla bağlı olduğu acı pul bibere veda edeceği, hafta sonu konser verdiği Kıbrıs’ta ortaya çıktı. Kıbrıs Kaya Artemis Resort&Casino‘da 1500 kişiye konser veren Tatlıses, formunu nasıl koruduğu sorusuna şöyle yanıt verdi:

“5-6 kilo fazlalığım var. Onu vermeye çalışıyorum. York Testi yaptırdım. Pul biber, sarımsak, mayalı içkiler, yemekler ve antep fıstığı yasak... Meğer onlar benim zayıflamamı önlüyormuş. Ben onları yiyince şişiyormuşum. Gece mesela salatamın içine yeşil sarımsak koyardık. Şişlik oluyordu. Ben de neden böyle olduğunu merak ediyordum....

Haberin devamı sonraki sayfada...

York Testi yaptırdıktan sonra bunun bana kilo aldırdığını öğrendim.”

Tatlıses’in geçtiğimiz günlerde hamburger yerkenki görüntülerinden sonra acıyı da bırakması, Tatlıses'in tarzında 180 derecelik bir değişimin işaretçisi niteliğinde.

İbrahim Tatlıses haberleri:

TATLISES TRAFİKTE ADAM DÖVÜYORDU!

HÜLYA'LI İBO'LU GÖRÜNTÜLER ŞAŞIRTACAK!

LAHMACUN DEĞİL HAMBURGER KRALI!

2