İbo'dan her çocuğa bir daire

İbrahim Tatlıses yeni yaptırdığı Tatlıses Konakları'ndan 7 daireyi 7 çocuğuna vereceğini sosyal medya hesabından duyurdu

28 Haziran 2016, Salı 11:08
A A

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses hakkında her ne kadar yeni bir albüm çıkaramayacağı iddiaları dillendirilse de Tatlıses, özellikle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla bu tarz iddiaları yalanlıyor.

İbrahim Tatlıses, son olarak sosyal medya hesabından bir süredir inşaatı süren yeni konutlarıyla ilgili bir paylaşım yapmış. İnşaatta sona yaklaşıldığını müjdeleyen İbrahim Tatlıses’in diğer müjdesi ise çocuklarına olmuş. Tatlıses yaptığı paylaşımın adına 60 dairelik projesinde 7 daireyi çocuklarına ayırdığını açıklıyor.

İşte Tatlıses’in o paylaşımı: “3.5 ay önce temel atmıştık, şimdi bu hale geldi. 2 ay sonra da tapu teslimi yaparız Allah izin verirse, inşallah… Yalnız bu 60 dairenin 7 si çocuklarımın; Ahmed’in, Gülşen’in, Gülden’in, Melek’in, Dilan’ın, İdo’nun ve ELİF’in. Geri kalan da bizim; yani orayı yapan müteahhitlerin ve orda oturacak olanların… Yaradan hayırlı oturmalar nasip etsin inşallah. Not: Ne inşaattan kurtuldum ne de kebapçılıktan bunda da vardır bi hayır.”

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;