İbrahim Kaş'a kumar suçlaması

İbrahim Kaş'a kumar suçlaması

11 Mayıs 2010, Salı 13:32
A A

Beşiktaşlı futbolcu İbrahim Kaş’ın boşanma davasına devam edildi.

Kadıköy 2. Aile Mahkemesindeki duruşmaya, İbrahim Kaş’ın eşi davacı Neşe Kaş Sayles ile tarafların avukatları katıldı. Beşiktaş’ın milli futbolcusu İbrahim Kaş duruşmaya katılmadı.

Duruşmada, Neşe Kaş Sayles’in avukatı, İbrahim Kaş’ın "kumar borcu bulunduğu ve bunu banka yoluyla ödediği" iddiasıyla 10 bin TL’lik banka
dekontunu ve konuya ilişkin çıkan gazete haberlerini mahkemeye delil olarak sundu. Ayrıca, duruşmada söz alan Neşe Kaş Sayles, kendisinin de yer aldığı televizyon programının yaz sezonu dolayısıyla devam etmeyeceğini ve sözleşmesinin sona erdiğini belirterek, kendisine ödenen tedbir nafaka ücretinin de aylık 2 bin TL’ye yükseltilmesini talep etti.

İbrahim Kaş’ın avukatı ise müvekkilinin kumar borcu olduğu iddiasına ilişkin çıkan haberlerin asılsız olduğunu savunarak, mahkemeye sunulan banka dekontunun, Kaş’ın arkadaşları ile arasındaki alacak verecek meselesinden kaynaklandığını öne sürdü.

Mahkeme hakimi, Neşe Kaş Sayles’in mali durumunu göz önünde bulundurarak, aylık 1500 TL olan tedbir nafakasının 1 Hazirandan geçerli olmak üzere 1800 TL’ye yükseltilmesine karar vererek, eksikliklerin tamamlanması amacıyla duruşmayı erteledi.

Neşe Kaş Sayles’in avukatları tarafından Kadıköy 2. Aile Mahkemesine verilen dava dilekçesinde, "evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı"
gerekçesiyle, İbrahim Kaş’tan boşanmasına karar verilmesi istenmişti.


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;